Tata przy synach zaczął rozcinać gniazdo os. Rozłupał je i ukazał się jego środek, ich reakcja mogła być tylko jedna

Tata przy synach zaczął rozcinać gniazdo os. Rozłupał je i ukazał się jego środek, ich reakcja mogła być tylko jedna Źródło: YouTube/What's Inside?

Tata, którego największą ambicją jest pokazać swoim dzieciom, jak działa świat, wpadł na niecodzienny pomysł. Postanowił zaspokoić ich ciekawość i przekroić na pół gniazdo os. To, co stało się później, jest niewiarygodne.

Tata, który sprawuje opiekę nad dwójką ciekawskich synów, założył kanał na YouTube, na którym wraz z chłopakami rozwiązuje "zagadki wszechświata". Pytania, które zadają jego dzieci, mają różną naturę, jednak chłopcy największym zainteresowaniem darzą informacje na temat tego, jak niektóre rzeczy wyglądają w przekroju. Czasami łatwo jest na to odpowiedzieć - nikt nie miałby przecież problemu z przekrojeniem piłeczki do ping-ponga. Ale czasami pomysły chłopców są nieco groźniejsze. Tak było właśnie w przypadku gniazda os.

Tata przeciął gniazdo os na wizji

To jednak nie przeraziło taty chłopców. Mężczyzna założył ochronne rękawice, wziął gniazdo os, które znalazł w ogrodzie i zabrał się do piłowania. Chłopcy nie byli przygotowani na to, co czekało na nich w środku. Na nagraniu widać, że dzieci nie mają żadnej ochrony i wyglądają na bardziej podekscytowane, niż przerażone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna powoli przecina na pół ogromne gniazdo, a chłopcy chowają się pod stołem. Wcześniej uważnie przysłuchują się dźwiękom, które wydaje gniazdo, gdy ich tata nim potrząsa. To, co znajduje się w środku, budzi w nich zarówno lęk, jak i ekscytację.

Środek gniazda os nie był taki, jak oczekiwali

Osy potrafią być śmiercionośne. Zwłaszcza latem, gdy ludzie spędzają więcej czasu na dworze, spożywając słodkie napoje, te owady potrafią nie tylko uprzykrzyć życie, ale i mu zagrozić. Do mediów raz po raz trafiają dramatyczne historie o tym, jak uczulenie na ich ukąszenia doprowadziło do reakcji alergicznej i w rezultacie śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Dlatego też tata tych dwóch ciekawskich chłopców postanowił, że na pytanie, co znajduje się we wnętrzu gniazda os, odpowie im trochę "na około". Okazało się bowiem, że gniazdo było specjalnie przygotowane na tę okazję. Gdy mężczyzna je rozciął, efekt chłopców mógł być tylko jeden - byli zachwyceni efektem długiej pracy owadów, które stworzyły wewnątrz istny labirynt korytarzy, w którym zamieszkiwały. Nie było w nim jednak samych owadów - to byłoby zdecydowanie za bardzo niebezpieczne dla dzieci. Rozważny tata zadbał o to, by gniazdo było puste. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Żona wysłała do kochanki męża list. Gdy kobieta go przeczytała, zaczęła płakać. To ją przerosło
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

źródło: zobaczto

Następny artykuł