Połamane żebro, krwiaki i sińce na główce. Tak tata "zajmował" się czteromiesięczną córką

Połamane żebro, krwiaki i sińce na główce. Tak tata "zajmował" się czteromiesięczną córką Źródło: unsplash/bady qb/

Tata nie znał litości. Zgotował własnej córce potworny los, za co bez wątpienia poniesie surowe konsekwencje. Aż trudno sobie wyobrazić, że mógł zachować się w tak okrutny sposób.

Tata z piekła rodem zapewnił własnemu dziecku niewyobrażalny koszmar, który może brutalnie zaważyć o jego dalszym życiu. Specjaliści rozpoczęli walkę o życie maleństwa, a tymczasem sprawą mężczyzny zajęły się odpowiednie służby. Wygląda na to, że wszystko może potrwać znacznie dłużej, niż zakładano. 

Czteromiesięczne dziecko w ciężkim stanie. Tata zgotował mu piekło na ziemi 

Wieczorem, w minioną niedzielę, na Szpitalny Oddział Ratunkowy szpitala dziecięcego przy ul. Spornej w Łodzi zgłosiła się przerażona 23-letnia kobieta z córeczką, którym towarzyszył 26-letni ojciec dziewczynki. Jak możemy się dowiedzieć, rodzice od miesiąca nie mieszkają razem, jednak mężczyzna co jakiś czas zajmował się dzieckiem i tak też było tego feralnego dnia. Maleństwo w ciężkim stanie trafiło na oddział. Lekarze natychmiast podjęli działania ratujące życie.

- Lekarze stwierdzili u dziewczynki złamanie żebra, krwiak, sińce na czole i w okolicach ucha. Z relacji kobiety wynikało, że do powstania obrażeń prawdopodobnie doszło w czasie, gdy podczas jej pobytu w pracy niemowlęciem do godziny 20 zajmował się ojciec - mówi Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury. 

Ponieważ stan dziewczynki jednoznacznie nasuwał lekarzom teorię, jakoby padła ofiarą przemocy, postanowiono zawiadomić policję. Podejrzenia padły na 26-latka, który w czasie przesłuchania twierdził, że nie potrafi wytłumaczyć, w jaki sposób u córki doszło do tak potwornych obrażeń. Maleństwo wciąż walczy o życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poniesie surowe konsekwencje 

Śledczy nie mają wątpliwości, że mężczyzna usiłował zabić dziewczynkę, dlatego sprawa od razu trafiła do prokuratury. W międzyczasie, wystąpiono o tymczasowe zatrzymanie na okres trzech miesięcy, co sąd rozpatrzył pozytywnie. Choć 26-latek wciąż nie przyznaje się do winy, usłyszał zarzuty, za które grozi mu dożywocie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata

2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

- Pierwszy zarzut dotyczy usiłowania zabójstwa czteromiesięcznej córki. Zarzucamy mu też przestępstwo znęcania się nad nią ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania u niej ciężkich obrażeń. Ostatni zarzut dotyczy znęcania się nad 23-letnią matką niemowlęcia - powiedział Kopania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: tvn24

Następny artykuł