Wreszcie jest dowód ws. zaginięcia Dawidka!

Wreszcie jest dowód ws. zaginięcia Dawidka! Źródło: .

Tata Dawidka mógł zostawić bardzo ważny ślad, który będzie dla policjantów najważniejszym dowodem. Właśnie tę kwestię analizują teraz specjaliści. Uważają, że wynik ich badań może być przełomem.

Tata Dawida Żukowskiego zachowywał się dosyć nietypowo w dniu zaginięcia syna. Najwięcej wątpliwości wzbudza trasa, jaką tego dnia pokonał. Przeszukano już 4 hektary terenów, na których przypuszczalnie mógł znajdować się chłopiec, jednak to właśnie jeden z punktów mężczyzny jest według służb kluczowy dla rozwiązania sprawy.

Tata Dawidka mógł zostawić istotny ślad. Policja skupia się na ważnym dowodzie

Policja chce się skupić na dokładnym przeanalizowaniu wszystkich zebranych dotąd informacji. Według nich najważniejsze dla sprawy są dwa miejsca - parking w Grodzisku Mazowieckim, gdzie Paweł Ż. porzucił swój samochód, drugim jest węzeł Konotopa. Tam mężczyzna zatrzymywał się aż dwa razy podczas swojej podróży przed popełnieniem samobójstwa.

Właśnie to jest dla służb najważniejsze miejsce. Uważają, że skoro tata Dawidka zatrzymał się w tym miejscu dwukrotnie, mógł zostawić tam kluczowy dla sprawy ślad. Mają nadzieję, że wkrótce odnajdą tam dowód, który będzie przełomowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z samego rana nie będą pracowały pododdziały zwarte. Od wczoraj wieczora trwa już bardzo szczegółowa analiza kryminalistyczna tych wszystkich ustaleń, które do tej pory mamy - wynikających z pracy operacyjnej, ustaleniach procesowych, przesłuchaniach świadków, z informacji, które do nas napłynęły ze społeczeństwa i z nagrań - powiedział Sylwester Marczak, rzecznik komendy stołecznej policji w Warszawie.

Policja zamierza skupić się na analizie

Istnieje wiele scenariuszy tego, co mogło stać się z Dawidem. Najbardziej prawdopodobny wydaje się ten, który mówi o zabójstwie chłopca. Niektórzy sądzą jednak, że 5-latek mógł zostać wywieziony za granicę lub sprzedany obcym osobom z powodu długów ojca. Niezależnie od tego, który z nich okaże się prawdziwy, węzeł Konotopa jest wyjątkowo istotny dla sprawy.

Specjaliści zamierzają bardzo dokładnie zbadać wszystkie zebrane do tej pory dowody i dane. Liczą, że na tej podstawie znajdą nowy trop, a szczególne nadzieje wiążą z miejscem dwukrotnego zatrzymania się mężczyzny. Jeśli im się uda, będzie można mówić o przełomie w sprawie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości 
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Nowa okropna moda na ślubach w Polsce. Zepsuła już mnóstwo wesel, podłe
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Policjanci szukający Dawidka zaczęli rozkopywać groby. Przerażające informacje
  6. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
  7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu