Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego "Czterdziestolatka" wywołuje ciarki

Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego "Czterdziestolatka" wywołuje ciarki Źródło: screen/youtube/

Jej tata nie żyje już od 3 lat, a widok jego grobu niejednego może zaskoczyć. Od dnia pogrzebu niewiele się tam zmieniło, choć niektórzy oferują swoją pomoc. Tymczasem córka Andrzeja Kopiczyńskiego nie chce jej przyjąć.

Tata Kopiczyńskiej zmarł dokładnie 3 lata temu, a jego grób wygląda zupełnie inaczej, niż można by się spodziewać. Niektórzy uważają nawet, że nagrobek tak wybitnego aktora jest za skromny, nic więc dziwnego, że nie brakuje chętnych oferujących swoje wsparcie. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie nic w tej kwestii się nie zmieni. 

Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego wywołuje ciarki 

Postaci Andrzeja Kopiczyńskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Był znanym i cenionym aktorem, a swoją sławę zawdzięczał w głównej mierze roli tytułowego "Czterdziestolatka", który do dziś uchodzi za jedną z popularniejszych polskich produkcji. Gwiazdor został pochowany na warszawskich Powązkach, i jak wówczas tłumaczyła jego córka, pomnik chwilowo nie będzie budowany. 

Od śmierci aktora minęły jednak 3 lata i ku zaskoczeniu niektórych, niewiele się w tej sprawie zmieniło. Aż trudno uwierzyć, że grób Kopiczyńskiego to wciąż jedynie usypana ziemia otoczona kamieniami i prosty, a do tego skromny drewniany krzyż. Co więcej, stoją na nim jedynie stare znicze, a kwiaty powoli zaczynają umierać. Dla wielu ten widok jest naprawdę oburzający, zważywszy, jak wielki człowiek został tam pochowany. Jego córka ma jednak na ten temat nieco inne zdanie. 

- Mój tata byłby dużo bardziej zadowolony z takiego naturalnego, trochę siermiężnego, prostego nagrobka niż wielkiego wykonanego z przepychem pomnika - powiedziała w rozmowie z Faktem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tata Kopiczyńskiej zasługuje na inny grób? Kobieta nie chce pomocy 

Okazuje się, że powód, dla którego pomnik wciąż nie został postawiony, jest zupełnie inny. Katarzyna Kopiczyńska zwyczajnie zmaga się z problemami finansowymi i to one nie pozwalają jej chwilowo na wybudowanie godnego nagrobka. Tymczasem, zewsząd napływa coraz więcej ofert, w których między innymi Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyraża chęć wsparcia finansowego. Kopiczyńska nie zamierza przyjmować pomocy i deklaruje, że gdy tylko będzie to możliwe, wybuduje tacie odpowiedni pomnik. 

Dzisiaj grzeje: 1. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

- Nie mogę i nie przyjmę pomocy ze strony rządu, którego nie akceptuję. Mój tata z całą pewnością również, by sobie tego nie życzył. Nawet jeżeli to miałoby oznaczać spoczywanie pod gałązką świerkową przez lata - dodała. 

twitter/andrzej_holinka/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
  4. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  6. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw 

Źródło: wirtualna polska  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News