tata
screen/Facebook
Mateusz Sidorek - 15 Lutego 2020

Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko

Tata małej Moniki zdecydował się nagrać film, w którym rozlicza obecny rząd. Nagranie udostępniło już prawie 100 tysięcy osób. Niesamowity gest mężczyzny.

Wideo, które nagrał tata małej Moniki, wstrząsnęło internetem. Podczas nagrania rozlicza się obecną władzą w Polsce. Film udostępniło już prawie 100 tysięcy osób.

Po walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwiPo walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwiCzytaj dalej

Tata chorej Moniki, postanowił, że to dobra okazja, żeby podziękować panującemu rządowi za to, w jaki sposób zarządza naszym krajem. Czuwając przy swojej córce, mężczyzna powiedział do kamery, co myśli o polskich politykach, którzy niedawno przegłosowali ustawę abonamentową. Film bardzo szybko stał się prawdziwym viralem.

Tata chorej Moniki nie mógł ukryć łez

Tata chorej Moniki spędza ze swoim dzieckiem mnóstwo czasu w szpitalu. Ma już nawet specjalny fotel, na którym może odpocząć, kiedy zmoże go sen. To jeden z tych rodziców, których nie obowiązują już żadne godziny odwiedzin, chcących każdą możliwą chwilę spędzić z chorym dzieckiem. Niedawno PiS przegłosował ustawę abonamentową, zakładającą rekompensatę w wysokości prawie 2 miliardów złotych dla TVP i Polskiego Radia. Opozycja chciała, aby te pieniądze przeznaczono na onkologię w Polsce. Tata Moniki podzielił się swoją reakcją z internautami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek MartyniukWparowali do domu Zenka Martyniuka i porobili zdjęcia. Opublikowali jego największe sekretyCzytaj dalej

- Jestem tutaj z Monisią w szpitalu. Moni jest w śpiączce. Oczywiście nie ma tu na nic pieniędzy. Moni ma na dobę 30 minut ćwiczeń z fizjoterapii, czyli 23,5 h na dobę leży. To jest właśnie wzruszające, bo ona leży i odpoczywa. Jej mięśnie mogą odpocząć, stawy mogą odpocząć i płuca, w płucach może spokojnie się coś zebrać, nie ma pośpiechu. To mi się podoba, że te 2 miliardy poszły na telewizję, nie do szpitala - ironicznie mówi mężczyzna.

Tata, który nagrał film z podziękowaniami nie mógł ukryć swojego wzruszenia - podobnie jak Joanna Lichocka. Popularność, jaką zdobyło nagranie jest jedynie dowodem na to, jakie nastroje panują w społeczeństwie. Wielu obywateli wyraziło swoje wzburzenie decyzją Sejmu, zarzucając politykom defraudację pieniędzy Polek i Polaków. Na gest Joanny Lichockiej odpowiedzieli również znani, polscy aktorzy.

Dzisiaj grzeje:

1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

2. 5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami

Film, którego twórcą jest tata Moniki, możecie zobaczyć TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Nagrali Agatę Dudę w bardzo intymnej sytuacji. Film trafił do sieci
  4. Ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite
  5. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Księżna DianaWłaśnie ujawniono prawdziwą treść testamentu Diany. Okropnie przykre, nie uszanowano jej woliCzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News