Ciało całe w tatuażach, inna twarz nie do poznania. Ojciec małej Madzi wygląda teraz całkowicie jak inna osoba

Ciało całe w tatuażach, inna twarz nie do poznania. Ojciec małej Madzi wygląda teraz całkowicie jak inna osoba Źródło: YouTube / tomek Kowalski

Tata małej Madzi bardzo się zmienił. Dziś niewiele osób jest w stanie go rozpoznać. Mężczyzna ma całe ciało w tatuażach, pokazał zupełnie inną twarz.

Tata małej Madzi zmienił się nie do poznania. Mężczyzna po latach pokazał swoje zupełnie nowe oblicze, dziś niewiele osób jest w stanie go rozpoznać. Po szokującej tragedii, która wstrząsnęła całą Polską, Bartłomiej Waśniewski wyjechał z kraju i ułożył sobie życie na nowo.

Tata Madzi jest nie do poznania

Do zabójstwa małej Madzi doszło 24 stycznia 2012 roku w Sosnowcu, dziewczynka miała zaledwie 6 miesięcy. Katarzyna W. najpierw przekonała całą Polskę, że jej dziecko zostało porwane, a później, że zmarło wskutek nieszczęśliwego wypadku. Miało wypaść jej z rąk i uderzyć główką o próg. Jednak sekcja zwłok dziewczynki wykazała, że zmarła w wyniku gwałtownego uduszenia. Kobieta została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo córki.

Dziś ojciec małej Madzi, której śmierć odbiła się głośnym echem w mediach i wstrząsnęła całą Polską, jest nie do poznania. Mężczyzna po tragicznych wydarzeniach rozwiódł się z żoną, Katarzyną W. i wyjechał do Wielkiej Brytanii, by tam ułożyć sobie życie na nowo.

Śmierć jego dziecka była ogromną tragedią, tata małej Madzi wyjechał z kraju kilka lat temu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po latach pojawiły się informacje o nowym zajęciu 28-latka. Waśniewski niedawno wystartował w amatorskich zawodach Ultra MMA w Bournemouth, a internauci mogli zobaczyć jego walkę w sieci. Mężczyzna zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Całe jego ciało jest pokryte tatuażami, nabrał masy i mięśni. Ciężko rozpoznać z agresywnym zawodniku młodego tatę, którego twarz wielokrotnie pojawiała się w Polskich mediach.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

2. Łzy same napływają, trudno powstrzymać płacz. Paweł Królikowski nie wystąpił już nigdzie indziej, nagranie w sieci

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Waśniewski walczy w ringu pod imieniem Bart Wasnyewski. Mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę i zmienił się nie do poznania. Jak donosi "Pudelek", Ultra MMA, która organizuje gale dla amatorów, za każdym razem przekazuje dochód z walk w klatkach na organizację badającą nowotwory. Dzięki walkom, stoczonym przez Wasnyewskiego, zebrano już niemal 5 tysięcy funtów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Rodzina Olbrychskich pogrążona w żałobie. Wiadomość o śmierci światowej sławy aktora jest druzgocąca dla nich
  4. Uwielbiana aktorka śmiertelnie chora, błagalny apel. Choroba drastycznie zmieniła jej wygląd
  5. On żyje naprawdę, kot z ludzką twarzą. Wygląda niesamowicie i przerażająco jednocześnie

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News