Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła społeczeństwem. 8-letni Wiktor konał w męczarniach na oczach taty

Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła społeczeństwem. 8-letni Wiktor konał w męczarniach na oczach taty Źródło: .

Tata patrzył jak jego syn kona w męczarniach. Nie żyje 8-letni Wiktor. Ta straszna tragedia wstrząsnęła lokalną społecznością. Temu nieszczęściu można było zapobiec.

Tata był świadkiem niewyobrażalnej tragedii z udziałem swojego syna i musiał patrzeć na jego powolną śmierć. Nie żyje 8-letni Wiktor. To niezwykle smutne wydarzenie wstrząsnęło wszystkimi. Nieszczęściu można było zapobiec. 

Tata patrzył na śmierć własnego dziecka 

Tata czuje się odpowiedzialny za śmierć własnego dziecka. Tego strasznego dnia, w którym zginął 8-letni Wiktorek, 45-latek zabrał go na przejażdżkę traktorem do sąsiada w celu pożyczenia kopaczki do ziemniaków. W wyniku nieszczęśliwego wypadku Wiktor stracił życie. 

Do zdarzenia doszło we wsi Hawryłki w woj. podlaskim. Dziecko chciało pomóc ojcu w pracy w gospodarstwie. Gdy pobiegł, żeby otworzyć bramę wjazdową, niespodziewanie pojawił się drugi pojazd i doszło do tragedii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyrzuty sumienia 45-latka 

Jarosław N. bardzo chętnie zgodził się na to, żeby 8-letni syn towarzyszył mu przy pracy. Teraz żałuje swojej decyzji, bo gdyby dziecko zostało tego dnia w domu, nadal by żyło. Gdy 45-latek wraz z Wiktorem dojechali na posesję sąsiada, syn zsiadł z ciągnika i pobiegł, żeby otworzyć bramę wjazdową. Wtedy niespodziewanie pojawił się tam osobowy Volkswagen. 23-letni kierowca pojazdu nie zauważył biegnącego dziecka i uderzył w nie z ogromną siłą. 

W akcję ratunkową zaangażowany został śmigłowiec, który błyskawicznie przetransportował poszkodowanego do szpitala. Lekarze przez 3 tygodnie walczyli o życie Wiktora. Niestety nie udało im się uratować chłopca. 45-letni Jarosław nie jest w stanie pogodzić się z tą tragedią. Obwinia się o to, co się stało. 

- To dla mnie wielkie nieszczęście. Niech teraz dzieje się ze mną, co ma się stać - brzmiały rozpaczliwe słowa ojca.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Jak się później okazało, mężczyzna był tego dnia w stanie upojenia alkoholowego, a badanie alkomatem wykazało aż 2 promile. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia za brak należytej opieki nad swoim synem. Jarosław N. poniósł już jednak dużo poważniejszą karę - utratę ukochanego dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. POTĘŻNY błąd komisji. Jest ryzyko unieważnienia wyborów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News