Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu

Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu Źródło: .

Tata starał się jak mógł, by pomóc dziecku. Niestety - choć wszystko działo się bardzo szybko, na ratunek dla chłopca było już za późno. Mężczyzna patrzył, jak jego syn umiera.

Tata wciąż nie potrafi uwierzyć w tragedię, jaka wydarzyła się na jego oczach. Minęło zaledwie kilka sekund od momentu przeraźliwego huku i jego reakcji. Los malca był przesądzony. Chłopiec zmarł na miejscu. 

Usłyszał wielki huk. Tata patrzył, jak jego syn umiera

Mężczyzna pracował wraz z 10-letnim synem na polu rolniczym w miejscowości Pieńsk w okolicy Zgorzelca na Dolnym Śląsku. Chwilę przed tym, jak doszło do tragedii, obaj poruszali się na ciągniku, na którym znajdował się również wielki zbiornik z wodą. Podczas manewru zawracania, ogromny i przede wszystkim ciężki zbiornik przewrócił się, przygniatając chłopca. 

Tata usłyszał tylko potworny huk, a gdy się odwrócił, zobaczył porażający widok. Niezwłocznie zawiadomił pogotowie, które zjawiło się już kilka chwil później. Do czasu przybycia ratowników medycznych mężczyzna starał się pomóc dziecku, jednak sam niewiele zdołał zrobić. Funkcjonariusze podjęli reanimację 10-latka, która nie przyniosła rezultatów. Po kilku minutach stwierdzono zgon. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja bada sprawę 

Sprawą śmierci chłopca zajęła się śląska policja, która wszczęła śledztwo. Na chwilę obecną żaden z zaangażowanych w dochodzenie mundurowych nie chce przekazywać zbyt wielu informacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki

2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Wiadomo jednak, że funkcjonariusze chcą dowiedzieć się, w jaki dokładnie sposób doszło do wypadku. Nie jest pewne, czy podejrzewają, jakoby za niefortunny wypadek miał po części odpowiadać ojciec chłopca. Nie wykluczone, że będą chcieli przesłuchać mężczyznę, by poznać jak najwięcej szczegółów. Kolejne informacje w tej sprawie pojawią się zapewne za kilka dni, jednak bardzo prawdopodobne, że śledczy szybko umorzą dochodzenie, uznając zdarzenie za zwykły wypadek. 

 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła ich z nóg
  4. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  5. William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

Źródło: radiozet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu