Jedyny wywiad taty małej Madzi. Trudno wytrzymać przez słowa jakie padają

Jedyny wywiad taty małej Madzi. Trudno wytrzymać przez słowa jakie padają Źródło: .

Tata małej Madzi z Sosnowa zaledwie raz, niedługo po tragedii, zdecydował się na udzielenie wywiadu. Słowa, jakie wówczas padły z jego ust, są porażające. Media długo o tym milczały.

Tata malutkiej Madzi, o której w 2012 roku mówiła cała Polska, nie decydował się na zbyt wiele oficjalnych komentarzy - zarówno chwilę po tragedii, jak i w ciągu kolejnych miesięcy i lat. Dziś mało kto wie co tak naprawdę dzieje się z Bartkiem Waśniewskim, którego ukochana została oskarżona o zabójstwo, oraz jaki jest jego stosunek do sprawy. Tymczasem opinia publiczna wróciła pamięcią do jedynego wywiadu, jakiego udzielił. Powiedział wówczas coś strasznego.

Tata Madzi z Sosnowca udzielił tylko jednego wywiadu. Trudno powstrzymać emocje 

Przypominamy, że tragedia z udziałem malutkiej Madzi rozegrała się na początku 2012 roku, gdy jej mama, Katarzyna Waśniewska, zgłosiła na policji uprowadzenie jej kilkumiesięcznej córeczki. Kobieta sporządziła rysopis sprawcy, który miał pod jej chwilową nieuwagę wyjąć dziewczynkę z wózka. Służby wszczęły poszukiwania, polskie media skupiły swój wzrok na rozżalonych rodzicach, a już po kilku dniach wszyscy zamarli, gdy znaleziono zwłoki Madzi. Śledczym szybko udało się ustalić, że do porwania wcale nie doszło, a za śmiercią maleństwa stoi matka, która wówczas tłumaczyła, że dziewczynka wyślizgnęła jej się z kocyka i upadła, uderzając głową o posadzkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zeznania Katarzyny wzbudzały jednak wiele wątpliwości wśród ekspertów, którzy prowadzili dochodzenie pod kątem zabójstwa. Gdy kobieta trafiła do aresztu, media skupiły się na ojcu zmarłej dziewczynki, Bartku Waśniewskim, który unikał reporterów, a na wywiad zdecydował się zaledwie raz. Wyznał wówczas, jak wyglądała jego córeczka, gdy śledczy pozwolili mu się z nią pożegnać. Przyznał, że widział wyraźne ślady na jej maleńkiej twarzy, które jego zdaniem wskazywały, że tragedia nie była wcale nieszczęśliwym wypadkiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

- Zginęła śmiercią nagłą i następna opinia była na temat wybroczyn, które powstają w wyniku uduszenia. Widziałem te wybroczyny, gdy pozwolono mi się z Madzią pożegnać. Miała wokół usteczek takie krwawe podbiegnięcia... Nie osądzam ani nie wydaję wyroku zawczasu. Ale nie wierzę, że to był wypadek - powiedział. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. ZUS wysłał listy do 9,7 mln Polaków. Za nieodebranie zapłacisz, a grozi nawet więzienie
  3. Perfekcyjny kotlet schabowy po staropolsku. Najlepszy przepis Kuronia sprawi, że każdy będzie prosił o dokładkę
  4. Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie
  5. Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News