Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować Źródło: facebook/dailymail

Tata miał położyć do snu 4-letnią córkę. Kiedy mama zobaczyła w ukrytej kamerze, co dzieje się w dziecięcym pokoju, nie mogła uwierzyć własnym oczom, musiała natychmiast zareagować.

Tata zrobił coś niespodziewanego. Matka dziewczynki, która oglądała wszystko na kamerze ukrytej w pokoju dziecięcym, nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje. Nagranie z całego zdarzenia trafiło do sieci. Internauci nie mogą powstrzymać łez, gdy widzą, jak postąpił tata. 

Tata spędzał czas z 4-letnią córką w pokoju, a mama oglądała wszystko na kamerze

Bryan i Natalie Williams co wieczór wymieniają się tym, kto będzie kładł córkę do snu. Tym razem padło na ojca, który czytał małej książkę, czekając aż dziewczynka zaśnie. Tata leżał na łóżku razem z córką, której w końcu udało się zasnąć. 

Niestety, okazało się, że tata został uwięziony w łóżku razem z dzieckiem. Za każdym razem, kiedy próbował się poruszyć, to jego córeczka się przebudzała i cały proces zasypiania musiał rozpoczynać od początku. Tak więc kolejny raz czytał książeczkę i patrzył, jak jego córka zasypia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Natalie Williams całe zdarzenie oglądała na kamerce ukrytej w dziecięcym pokoju i na początku nie mogła zrozumieć, co się dzieje, ale szybko odgadła, że każdy ruch męża powoduje, że córka się budzi. Gdy zobaczyła na jaki pomysł wpadł mąż, natychmiast zareagowała. 

Tata spisał się na medal, a mama nie mogła przestać się śmiać

Natalie zareagowała tak, jak każdy, kto widzi to nagranie: nie mogła przestać się śmiać. Chichotała tak, żeby nie obudzić dziecka, ale prawdą jest, że bardzo mocno rozbawiło ją to, na co patrzyła. Jej mąż rozpoczął "taniec" na łóżku, próbując zrobić wszystko, by nie obudzić córeczki. Tata zaczął ześlizgiwać się na podłogę, by w końcu na czworaka wyjść z dziecięcego pokoju. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Nagranie ze zdarzenia zostało opublikowane w sieci przez do łez rozbawioną mamę. Kobieta nie mogła pozwolić, by internauci nie zobaczyli, jakim wspaniałym ojcem jest Bryan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować
  6. Iberion - grupa mediowa przyszłości

źródło: dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News