Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię

Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię Źródło: .

Tata Krzysztofa Rutkowskiego zmarł nagle. Nikt nie spodziewał się tak smutnych informacji, jednak jeszcze większe poruszenie może budzić fakt, jakie imię Jerzy Rutkowski wywoływał tuż przed swoją śmiercią.

Tata najbardziej znanego polskiego detektywa odszedł zupełnie niespodziewanie. W życiu Rutkowskich znów nastał smutek, z którym będą musieli się uporać. Do mediów napływa coraz więcej informacji na temat ostatnich tygodni życia mężczyzny, a doniesienia w sprawie jego ostatniej nocy wprost rozrywają serce na kawałki. 

Nie żyje tata Rutkowskiego. Przed śmiercią wywoływał tylko jedno imię 

Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni po bajkowym ślubie Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich, zmarła mama detektywa, co szybko zakończyło radość nowożeńców. Uporanie się ze stratą było trudne nie tylko dla samego syna kobiety, ale również dla jego ukochanej żony, która ponoć nawiązała szczególną więź z teściową.

Niedługo po tym, jak Rutkowscy nauczyli się radzić sobie z żałobą do mediów trafiły informacje, że zmarł tata Krzysztofa, emerytowany funkcjonariusz policji, 85-letni Jerzy Rutkowski. Mężczyzna ponoć gwałtownie podupadł na zdrowiu, gdy odeszła jego ukochana, z którą był związany przez 60 lat i trafił do szpitala. Choć lekarze robili co mogli, nie byli w stanie go uratować, a jako pierwsza o jego śmierci poinformowała Maja, która zdradziła również, że z nim także miała świetne relacje i to właśnie jej imię wypowiadał przed odejściem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Trzy tygodnie walczył jak prawdziwy wojownik. To wielki cios dla nas, tym bardziej, że miał wielką wolę życia - mówi w rozmowie z Pudelkiem Maja Rutkowska. Kochałam go tak samo, jak moją teściową. To przykre, a zarazem piękne, gdy słyszałam od pielęgniarek, jak w nocy wciąż nawoływał mnie, powtarzając moje imię - zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Niezwykła więź 

Żona Rutkowskiego przyznała, że z teściem była równie blisko co z teściową, a w minioną sobotę oboje powtarzali sobie, jak bardzo się kochają.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny muzyk zapłodnił nieletnią dziewczynę. Potem zmusił ją do aborcji. Po latach prawda wyszła na jaw

2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

 

- Jeszcze w sobotę powtarzaliśmy sobie, jak bardzo się kochamy. Codziennie mówił mi, że jestem jego największą miłością. Kazałam mu walczyć. Godziny, kiedy czuwałam przy jego łóżku i nasze zaciśnięte dłonie, a także czas spędzony razem na zawsze pozostaną w moim sercu - wyznała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 zł
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News