Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył

Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył Źródło: fot

Tata miał w zwyczaju nagrywać telefonem większość chwil swojego małego szkraba. Uwielbiał uwieczniać jego gaworzenie, zabawy i wszystko to, co udało mu się zrobić po raz pierwszy. Jednak bohaterem jednego z filmów wcale nie okazało się być dziecko.

Tata nagrywając swoje dziecko, które spędzało czas na zabawie między innymi z psem nigdy w życiu nie sądził, że zostanie świadkiem tak specyficznego zachowania pupila. Kiedy pokazał wideo rodzinie i znajomym, nie mogli wyjść z zachwytu.

Tata uwieczniał każdą chwilę z życia dziecka

Ojciec początkowo nagrywał, jak jego dziecko zajmuje się zabawkową gitarą. Za energicznym szkrabem trudno było nadążyć, dlatego zrezygnowany uwieczniał zabawy z jednego punktu z salonu. Dziecko biegało szczęśliwe i próbowało odtwarzać piosenki, które odtwarzała niebieska zabawkowa gitara.

Tata nie wyobrażał sobie domu bez psa. Zwierzę świetnie dogadywało się z jego dzieckiem, poza tym chciał od najmłodszych lat uczyć córki kontaktu z psem. Był zdania, że kształtuje się przez to szacunek i empatia. Nic dziwnego, że dziecko szybko zżyło się z czworonogiem i spędzało z nim każdą możliwą chwilę. Tego dnia pies był dość zamyślony i patrzył się w okno. Chcąc dorównać wokalnemu talentowi malucha zrobił coś niesamowitego.

W pewnym momencie pies zasiadł za pianinem i zaczął grać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies przez dłuższy czas przysłuchując się dziecku i jego śpiewom podszedł do pianina, które stało w salonie i zaczął grać. Naciskając przypadkowe klawisze stworzył coś w rodzaju ballady, którą przerywał co chwila wydając z siebie artystyczne wycie. Tata próbował opanować śmiech, by nagrać cały występ swojego zdolnego psa. Ten pokazywał swoje talenty przez dobrą minutę, a po skończonym recitalu był bardzo z siebie zadowolony - intensywnie machał ogonem i oczekiwał pochwały. Tata postanowił wynagrodzić go przysmakiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Nagranie było tak wyjątkowo niecodzienne i śmieszne, że szybko trafiło do internetu. W sieci wywołało prawdziwą furorę - od kwietnia obejrzano je prawie 5,5 miliona razy, a setki tysięcy razy udostępniono.

- Eh, ludzie chcą podróżować na Marsa, kiedy na Ziemi są tak wspaniałe rzeczy do zobaczenia - skomentował jeden z widzów.

- Pies to prawdziwy dżentelmen, pozwolił na początku pokazać córce swój talent, dopóki nie uderzył w nas swoim artystycznym występem - doceniła psa pewna kobieta.

- To była najsmutniejsza psia piosenka, jaką kiedykolwiek słyszałem. Myślę, że tytuł brzmi "Moja miska jest pusta" - śmiał się kolejny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki. Natychmiast zadzwoniła po policję, z szoku nie mogła prawie mówić
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: YouTube

Następny artykuł