Ojciec zrzucił 11-miesięczne niemowlę z mostu. Po wszystkim poszedł do baru i zamówił drinka

Ojciec zrzucił 11-miesięczne niemowlę z mostu. Po wszystkim poszedł do baru i zamówił drinka Źródło: Screen/Popularne PL

Tata zrzucił z mostu swoje maleńkie dziecko. Niemowlę miało zaledwie 11 miesięcy. Po tym skandalicznym czynie ojciec poszedł do baru i zamówił sobie drinka.

Tata dopuścił się makabrycznego czynu wobec swojego malutkiego dziecka. Mężczyzna zrzucił z mostu swoje 11-miesięczne niemowlę. Gdy było już po wszystkim, wstąpił do pobliskiego baru i zamówił sobie drinka. 

Tata cieszył się z narodzin dziecka 

Tata był niezwykle zadowolony z tego, że narodził mu się syn. Według zeznań osób z jego otoczenia, planował uroczyste, pierwsze urodziny malucha. Bliscy Zaka Eko Bennetta nie mogą uwierzyć w to, co się stało i nie potrafią wyjaśnić, co wstąpiło w mężczyznę. 

Ojciec zdecydował się zrzucić swoje 11-miesięczne niemowlę z mostu. Dziecko, mimo szybkiej akcji ratowniczej, nie przeżyło tego upadku do wody. Zwyrodnialec po dokonaniu tego skandalicznego, niewyobrażalnego czynu, udał się do baru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokujące okoliczności zbrodni 

Nic nie zapowiadało tragedii. Zak Eko Bennett i Emma Blood, według zeznań znajomych, wydawali się bardzo szczęśliwą, kochającą się parą. Bardzo cieszyli się z przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Nie wiadomo, co działo się w głowie ojca, gdy pojawił się w niej impuls, by zrzucić niemowlaka z mostu. Ta tragedia wstrząsnęła całą Anglią. 

Naoczni świadkowie nie zareagowali w żaden sposób, bo nie spodziewali się, że mężczyzna niosący dziecko w wózku nagle wystawi je za barierę i zrzuci. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja, straż pożarna, karetka pogotowia, a nawet helikopter policyjny. Wszyscy usiłowali wyłowić niemowlaka z wody, co ostatecznie się udało. Niestety po przewiezieniu do szpitala lekarze stwierdzili zgon 11-miesięcznego chłopca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Wyrodny ojciec po zamordowaniu swojego dziecka udał się do pobliskiego pubu Lock Keeper i zamówił sobie drinka. Tam znalazła go policja. Mężczyzna został aresztowany i odpowie na zarzuty popełnienia zabójstwa. Jego partnerka, Emma nie może uwierzyć w to, co zrobił jej ukochany. Kobieta jest zrozpaczona stratą swojego malutkiego dziecka. Być może podczas śledztwa uda się ustalić, co kierowało zwyrodnialcem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł