Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje Źródło: .

Tata był ostatnią osobą, z która widziano małego Dawidka. Historia zaginięcia chłopca wstrząsnęła całą Polską, teraz jednak pojawiło się światełko w tunelu. Te informacje dają nadzieję i na pewno pokrzepią wszystkich, którzy martwią się o malca.

Tata innego chłopca, 3-latka mierzył się z podobną historią. Szukał swojego dziecka przez trzy doby. Po tylu dniach w śniegu, bez wody i jedzenia jego dziecku nic się jednak nie stało. Historia ta pokazuje, że cuda się zdarzają, a szanse Dawida na przeżycie są jak najbardziej realne.

Tata szukał dziecka trzy dni w lesie. Historia podobna do tej z Polski

Zaginięcie Dawida, które miało miejsce już kilka dób temu, jest analogiczną historią do tej, którą niedawno żyła cała Rosja. Tak jak w przypadku zaginięcia polskiego pięciolatka, policja i służby przeszukiwały skute lodem i śniegiem lasy Syberii w poszukiwaniu małego Tserina Dopczuta, który uciekł swoim dziadkom w trakcie zabawy z psami. Maluch najprawdopodobniej pobiegł za jednym ze swoich ulubionych zwierząt w gęsty bór. Po kilku chwilach piesek, za którym wyleciał, wrócił, lecz niestety bez dziecka.

Sytuacja była o  tyle skomplikowana, że obok miejsca zaginięcia chłopca płynie duża rzeka Mynas, istniało więc duże ryzyko utopienia się przez chłopca.

-Oczywiście, że sytuacja była niebezpieczna. Pobliska rzeka Mynas jest zimna i ma szybki nurt. Jeżeli wpadłoby do niej małe dziecko, nie miałoby szans – relacjonował Ajas Saryglar z miejscowej grupy ratowniczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzylatek poradził sobie w lesie

Trzyletnie dziecko wśród śniegów i chłodu wytrzymało trzy doby, bo tyle właśnie czasu zajęło przeszukanie 120 kilometrów lasu. Według Ajasa Saryglara, który prowadził akcją poszukiwawczą to, że dziecko przetrwało jest prawdziwym cudem.

-Niedźwiedzie przygotowują się do zimy. Mogą zaatakować wszystko, co się rusza .Co więcej, mimo że jest ciepło w ciągu dnia, nocą temperatura spada poniżej zera. Biorąc pod uwagę fakt, że dziecko zaginęło w dzień, nie było ubrane odpowiednio, by przetrwać takie warunki, nie miało kurtki - mówił Saryglar w wywiadzie dla rosyjskich mediów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News