Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje Źródło: .

Tata był ostatnią osobą, z która widziano małego Dawidka. Historia zaginięcia chłopca wstrząsnęła całą Polską, teraz jednak pojawiło się światełko w tunelu. Te informacje dają nadzieję i na pewno pokrzepią wszystkich, którzy martwią się o malca.

Tata innego chłopca, 3-latka mierzył się z podobną historią. Szukał swojego dziecka przez trzy doby. Po tylu dniach w śniegu, bez wody i jedzenia jego dziecku nic się jednak nie stało. Historia ta pokazuje, że cuda się zdarzają, a szanse Dawida na przeżycie są jak najbardziej realne.

Tata szukał dziecka trzy dni w lesie. Historia podobna do tej z Polski

Zaginięcie Dawida, które miało miejsce już kilka dób temu, jest analogiczną historią do tej, którą niedawno żyła cała Rosja. Tak jak w przypadku zaginięcia polskiego pięciolatka, policja i służby przeszukiwały skute lodem i śniegiem lasy Syberii w poszukiwaniu małego Tserina Dopczuta, który uciekł swoim dziadkom w trakcie zabawy z psami. Maluch najprawdopodobniej pobiegł za jednym ze swoich ulubionych zwierząt w gęsty bór. Po kilku chwilach piesek, za którym wyleciał, wrócił, lecz niestety bez dziecka.

Sytuacja była o  tyle skomplikowana, że obok miejsca zaginięcia chłopca płynie duża rzeka Mynas, istniało więc duże ryzyko utopienia się przez chłopca.

-Oczywiście, że sytuacja była niebezpieczna. Pobliska rzeka Mynas jest zimna i ma szybki nurt. Jeżeli wpadłoby do niej małe dziecko, nie miałoby szans – relacjonował Ajas Saryglar z miejscowej grupy ratowniczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzylatek poradził sobie w lesie

Trzyletnie dziecko wśród śniegów i chłodu wytrzymało trzy doby, bo tyle właśnie czasu zajęło przeszukanie 120 kilometrów lasu. Według Ajasa Saryglara, który prowadził akcją poszukiwawczą to, że dziecko przetrwało jest prawdziwym cudem.

-Niedźwiedzie przygotowują się do zimy. Mogą zaatakować wszystko, co się rusza .Co więcej, mimo że jest ciepło w ciągu dnia, nocą temperatura spada poniżej zera. Biorąc pod uwagę fakt, że dziecko zaginęło w dzień, nie było ubrane odpowiednio, by przetrwać takie warunki, nie miało kurtki - mówił Saryglar w wywiadzie dla rosyjskich mediów.

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu