Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające

Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające Źródło: materiały policyjne

Ojciec Dawida kierował się z nim z Grodziska Mazowieckiego w stronę Okęcia oraz z powrotem. Śledczy dokładnie zbadali samochód, którym się poruszali - niestety wyniki nie nastrajają pozytywnie.

Ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego, Paweł Ż., odebrał go od dziadków około godziny 17:00 w Grodzisku Mazowieckim, a potem miał zawieźć chłopca do jego mamy, która mieszka w okolicach Okęcia. Natychmiast przebadano pojazd jakim się poruszali. Śledczy nie mają żadnych wątpliwości.

Ojciec mógł zabić 5-letniego Dawida?

W środę o 17:00 tata Dawida odebrał go od dziadków, by wieczorem oddać go pod opiekę jego mamie. Po drodze mieli jeszcze pooglądać samoloty. Nie wiadomo, czy do tego doszło, chociaż poruszali się rzeczywiście w tamtych okolicach. O godzinie 21:00 tata popełnił samobójstwo, a samochód znaleziono około 3 kilometrów dalej, przy ulicy Łącznej w Grodzisku. Przed śmiercią wysłał jeszcze SMS do jego mamy: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Śledczy natychmiast wzięli się do pracy.

Niestety pierwsze wyniki badań i analiz nie są zbyt pozytywne. Wiele osób ma jeszcze nadzieję, że Dawid Żukowski się odnajdzie, ale z każdym dniem ona maleje. Na tę chwilę wiadomo, że w aucie psy wyspecjalizowane do szukania żywych osób znalazły jedynie zapach ojca dziecka - wstępne ekspertyzy wskazują na to, że w aucie mogły być przewożone zwłoki. Teraz potrzebne będą dokładne badania, wnętrza auta oraz znalezionych śladów - włosów, wydzielin, materiałów, które potwierdzą czy w chwili poruszania się autem Dawid w nim przebywał: żywy lub nie.

Psy zlokalizowały zapach ojca dziecka, ale nie podjęły dalszego tropu

Wczoraj policjanci wraz z psami tropiącymi przeczesywali okolice węzła Konotopa na wysokości autostrady A2. Jeden z psów w pewnej chwili zaczął się dziwnie zachowywać. Okazało się, że zareagował tak na zapach właśnie 32-letniego ojca Dawida, jednak nie podjął dalszego tropu. Wskazuje to na to, że Paweł Ż. musiał być w tej okolicy, najprawdopodobniej sam.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeszukano także cztery studzienki kanalizacyjne w tamtej okolicy, a dziś z rana ponownie podjęto się dalszego przeczesywania rejonu bramek na A2. Policjanci są nadal pełni nadziei, że psy coś zwęszą a oni będą się mylić w swoich przypuszczeniach odnośnie tego, co mogło stać się z dzieckiem. Czas mija, a mimo wielu ustaleń i dowodów w sprawie nadal nie natrafiono na ślad Dawida.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Jaworowicz miała ROMANS ze znanym wokalistą! Najgorętszy sekret dziennikarki TVP ujawniony!
  2. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  3. Rodzina Dawida Żukowskiego ma do Polaków pilną prośbę! Każdy może pomóc
  4. 14-letnia Roksana Węgiel w rozkloszowanej czarnej mini z odkrytym dekoltem. Ponoć interweniowała mama
  5. Rafał Mroczek pokazał córkę Zosię. Szczegóły rozrywają serce
  6. Nadzieja gaśnie na oczach Polaków. Przytłaczające informacje o Dawidku


Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News