Młody tata był przy porodzie pierwszego dziecka. Jego komentarz po wszystkim rozkłada na łopatki, mama będzie płakać

Młody tata był przy porodzie pierwszego dziecka. Jego komentarz po wszystkim rozkłada na łopatki, mama będzie płakać Źródło: facebook/William Trice Battle/

Młody tata nie wyobrażał sobie, by miało go zabraknąć w czasie narodzin dziecka. Dumnie towarzyszył ukochanej przy porodzie, a swoimi wrażeniami podzielił się w sieci. Czytając jego wpis trudno poskromić emocje.

Przyszły tata nie posiadał się ze szczęścia, wiedząc, że już za moment na świecie pojawi się potomek, które tak wyczekiwał przez ostatnie 9 miesięcy. Nie mógł uwierzyć, że krok dzieli go od tego, aby mógł go przytulić, jednak wiedział również, że nim do tego dojdzie jego ukochana musi przejść naprawdę trudną i wyczerpującą drogę, w której chciał jej towarzyszyć. Po wszystkim nie mógł wytrzymać i podzielił się  swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. 

Młody tata był przy porodzie pierwszego dziecka 

Choć każde narodziny to niezapomniane pełne miłości i szczęścia chwile, narodziny pierwszego dziecka to coś nad wyraz wyjątkowego. Przyszli rodzice, którzy przez 9 miesięcy przygotowywali się do nowej roli, wreszcie będą mogli wziąć w objęcia swoje maleństwo. To właśnie czekało Williama Battle i jego żonę, która rodziła ich pierworodnego. 

Mężczyzna od początku wiedział, że chce być przy porodzie i jak zaplanował, tak też zrobił. Towarzyszył ukochanej w bolesnych chwili, by w końcu móc przytulić malutkiego chłopca, którego od razu pokochał bezwarunkowo, choć zobaczył dopiero pierwszy raz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona będzie płakać, gdy przeczyta jego komentarz 

William czuł, że swoimi przemyśleniami w kwestii porodu musi podzielić się na Facebooku. Zamieścił tam obszerny i niezwykle poruszający wpis, w którym opisał emocje, jakie towarzyszyły mu w tamtej chwili. Przyznał, że choć starał się być dla żony największym wsparciem wiedział, że nie jest w stanie uśmierzyć jej całego bólu. Żartobliwie stwierdził jednak, że najwyraźniej ból i tak udzielił się jemu i wszystkim zgromadzonym. W swoim wpisie zamieścił wiele wzruszających słów, które oddają jego miłość do żony i małego synka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

- Naprawdę nie wiem, jak udało jej się to zrobić. Ból był tak silny i obezwładniający, że nawet mnie się udzielił (...) Jej zmagania wydawały się nie do zniesienia. Zgrzytałem zębami, kiedy zaczęła rodzić. Napinałem całe ciało, gdy obezwładniały ją skurcze i płakałem razem z nią (...) Na koniec tego wszystkiego bezinteresownie dała mi to, co pielęgnowała w sobie przez ostatnich 9 miesięcy. Nareszcie mogłem dotknąć i pokochać chłopca, dla którego poświęciła swoje ciało, własny komfort, energię i całą siebie. Mój syn to absolutny cud. Jeszcze większym cudem dla mnie jest jego mama, która pokazała mi, co to jest bezinteresowność. Czym naprawdę jest miłość - napisał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w Warszawie
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News