3 chłopczyków poprosiło dziewczynę taty o otwarcie pudełka. W najśmielszych snach nie mogła przewidzieć, co się za chwilę wydarzy

3 chłopczyków poprosiło dziewczynę taty o otwarcie pudełka. W najśmielszych snach nie mogła przewidzieć, co się za chwilę wydarzy Źródło: Facebook

Tata wpadł na niesamowity pomysł i poprosił trzech swoich synów, aby wręczyli jego partnerce pudełko. Kobieta nie ma pojęcia, co się w nim znajduje. Nie mogła uwierzyć w to, co widzi, gdy spojrzała na ich zawartość. Niesamowita historia podbija sieć.

Tata samotnie wychowywał trójkę swoich synów, aż pewnego dnia poznał wyjątkową kobietę. Uczucie, które pojawiło się między nimi, było nie do opisania. Zakochanie to za mało, żeby oddać to, co się między nimi rozwinęło. Mężczyzna był przekonany, że znalazł miłość swojego życia. 

Pewnego dnia wpadł na pomysł, a o jego realizację poprosił swoich synów. Chłopcy chętnie przystali na propozycję taty i wzięli udział w tym uroczym wydarzeniu.

Tata przygotował niesamowity plan

Kobieta wróciła po pracy do domu, a chłopcy już na nią czekali. Poprosili ją, żeby usiadła na kanapie, bo mają dla niej niespodziankę. Trochę była zdziwiona, bo nie miała pojęcia, co planują, ale nie chcąc robić im przykrości, zgodziła się. 

Zasiadła na kanapie, a chłopcy wyszli z pokoju. Kobieta nie wiedziała co się dzieje i zapytała dzieciaki, gdzie jest ich ojciec. Oni jej nie odpowiedzieli, ale wrócili do pokoju i postawili przed nią pudełko. Zachęcali, by je otworzyła, co ostatecznie uczyniła. Podczas gdy ona zaglądała do środka, oni uklęknęli przed nią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Już wiedziała, co się święci. Zapytała się ich, czy ich tata wie, co oni kombinują, a oni odpowiedzieli jej na to w czterech, niesamowitych słowach.

- Dajemy ci naszego tatusia - powiedzieli.

I wtedy do pokoju wszedł ich tata. Z uśmiechem od ucha do ucha, powiedział do ukochanej jeszcze piękniejsze słowa.

- Od czasu, gdy pojawiłaś w naszym życiu, nigdy nie widziałem, żebym ja tak szczerze się uśmiechał a także i moi chłopcy. Wszyscy kochamy Cię całym sercem. I chcemy wiedzieć, czy wyjdziesz za mnie? - zaprosił ją do wspólnego życia, oświadczając się.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Żona zostawiła męża samego z dzieckiem na cały dzień. Po powrocie, jak tylko otworzyła drzwi, złapała się za głowę

Zgodziła się. Nie mogła zrobić nic innego, kochała nie tylko mężczyznę, ale i jego dzieci. Teraz szykują się do ślubu. Mężczyzna kochał ją i był przekonany o tym, że chce z nią spędzić resztę życia. Jego synowie również obdarzyli kobietę wyjątkowym uczuciem i dzięki nim staną się prawdziwą rodziną. Piękna historia i piękna pamiątka w postaci nagrania zaręczyn.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: webniusy

Następny artykuł