Mały chłopiec umarł we śnie. Tata postawił mu nagrobek, który wyciska z ludzi ostatnie łzy

Mały chłopiec umarł we śnie. Tata postawił mu nagrobek, który wyciska z ludzi ostatnie łzy Źródło: pxhere Suzy Hazelwood

Tata wykonał dla swojego ukochanego syna przepiękny nagrobek, który wyciska z oczu łzy. Pomnik jest tak niesamowity, że to wręcz niemożliwe, aby przejść obok niego obojętnie.

Tata dał wyraz wielkiej miłości do swego syna. Tragicznie zmarły chłopiec został upamiętniony w niezwykłym geście i teraz każdy z odwiedzających cmentarz zatrzymuje się chociaż na chwilę, aby się mu przyjrzeć.

Tata walczył o syna mimo ocen lekarzy

Miłość rodzicielska nie zna granic, a ból po stracie dziecka jest nie do opisania. Z takimi emocjami musieli poradzić sobie pewni rodzice mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Anneke i Ernest Robinsonowie byli bardzo szczęśliwi, kiedy okazało się, że spodziewają się pierwszego dziecka. Syn przyszedł na świat 23 września 1988 roku, jednak zmagał się z wieloma problemami: między innymi był niewidomy oraz sparaliżowany od szyi w dół. Tata oraz mama chłopca postanowili nie tracić nadziei i walczyć o to, by ich syn żył jak najdłużej, lecz lekarze dawali mu tylko kilka tygodni życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niezwykłe dziecko, niezwykła rozpacz

Rodzice chłopca oszukali przeznaczenie i spędzili z synem aż 10 pięknych lat - zmarł dopiero w 1999 r. Wszystkim pękło serce, kiedy musieli pożegnać dzielnego syna stawiającego czoła życiu każdego dnia. Uczestniczył w rozrywkach i korzystał z atrakcji tak bardzo, jak było to tylko możliwe, a rodzice starali się, aby latorośl była szczęśliwa. Tata chłopca stwierdził, że nie pozwoli, by śmierć pociechy poszła na marne i wykorzysta ją do przekazania innym bardzo ważnej wiadomości. Chciał zainspirować i wzruszyć wszystkich, którzy przechodzić będą obok nagrobku ich dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, znany muzyk zmarł w wyniku zarażenia koronawirusem

2. Królowe Życia: Edzia wybrała już imię dla dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

To na jaki pomysł wpadł tata wzrusza wszystkich

Ojciec chłopca chciał pokazać, że jego syn jest wojownikiem, ale odszedł do lepszego miejsca. Wierzy, że tam, gdzie jest jego syn, jest on szczęśliwy i nie musi już cierpieć ze względu na stan swojego zdrowia. Na nagrobku wykorzystano prostą czcionkę napisów, jednak jego góra jest niezwykła i wyróżnia się na tle reszty grobów. Na cmentarzu w Salt Lake City znaleźć można kamiennego chłopca, który wstaje z wózka inwalidzkiego i unosi się do góry, wznosząc swoje ręce do nieba. Na wszystkich przechodniach robi to niezwykle piorunujące wrażenie i jest symbolem nadziei oraz inspiracji.

Źródło: pinterest/lucidentia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister Zdrowia ostrzega. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wkrótce drastycznie wzrośnie
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny
  4. Mały chłopiec umarł we śnie. Tata postawił mu nagrobek, który wyciska z ludzi ostatnie łzy
  5. Kilkadziesiąt osób jest rannych, póki co jedna osoba nie żyje. Tragedia w metrze
  6. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

Źródło: Webiusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News