Tata zaraził się od dziecka anginą. Był przerażony, jak niedługo potem jego stopa zrobiła się czarna

Tata zaraził się od dziecka anginą. Był przerażony, jak niedługo potem jego stopa zrobiła się czarna Źródło: int

Tata małego chłopca zaraził się od swojego dziecka anginą. Początkowo nic nie wskazywało, że dzieje się z nim coś niezwykłego. W pewnym momencie mężczyzna z przerażeniem odkrył, że jego stopa poczerniała.

Tata zaraził się chorobą zakaźną od swojego syna. Angina wydawała się początkowo zwykłym wirusem. Po pewnym czasie tata zaczął się czuć coraz gorzej. W końcu zdał sobie sprawę, że jego stopa stała się czarna i postanowił jak najszybciej spotkać się z lekarzem. Było jednak za późno, żeby wyjść z tego cało. 

Pierwsze niepokojące objawy choroby

Mężczyzna myślał, że jego choroba nie jest niczym niezwykłym i nie zamierzał wybierać się do lekarza. Kevin Breen po pewnym czasie zaczął czuć bóle żołądka, które nie pozwalały mu normalnie funkcjonować. To był dopiero początek jego kłopotów zdrowotnych. 

Choroba postępowała szybko, brzuch stawał się coraz większy i twardszy. Lekarze myśleli, że to może być zapalenie trzustki. W pewnym momencie, tata zdał sobie sprawę, że jego stopa stała się cała czarna. Mężczyzna przyznał się w końcu, że zaraził się od syna anginą. Wtedy sprawa dla medyków stała się jasna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata bliski śmierci

Wokół narządów Kevina zaczęła się gromadzić ropa, której lekarze pozbyli się aż 3 litry. Okazało się, że tata został zaatakowany przez bakterie paciorkowca. Zakażenie nimi doprowadziło do braku krążenia w kończynach mężczyzny. Skutkiem tego były poczerniałe stopy i ręce. W dodatku Kevin przeszedł wstrząs septyczny. Był bliski śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Tata był bardzo blisko śmierci, jego stan był ciężki. Lekarzom udało się go uratować, ale niestety Kevin nie wyszedł z tej sytuacji cało. Stan jego lewej ręki był na tyle poważny, że ze względów zdrowotnych medycy byli zmuszeni mu ją amputować. Kevin od tego czasu zdał sobie sprawę, że nie warto ignorować żadnych dolegliwości zdrowotnych, nawet z pozoru błahych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News