Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola

Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola Źródło: youtube.com

Tata poprosił księcia Harry'ego na słówko i powiedział mu całą prawdę. Tabloidy wręcz huczą od plotek - książę Karol miał wyznać swojemu synowi, że nie jest jego ojcem. Co więcej, nie chce mu zdradzić, kto naprawdę nim jest. Rudowłosy książę jest kompletnie zdezorientowany.

Tata, książę Karol, nie jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Wszystko na to wskazuje, a panowie mieli przeprowadzić ze sobą szczerą rozmowę, którą rozpoczął syn królowej Elżbiety. Rodzina królewska znów w cieniu skandalu.

Tata miał dość zachowania żony swojego syna. Zdecydował się na męską rozmowę

Media obiegła szokująca wiadomość - książę Karol miał odbyć bardzo poważną rozmowę ze swoim młodszym synem. Czy aby na pewno swoim? Amerykańskie i brytyjskie bulwarówki twierdzą co innego: książę Harry nie jest rodzonym synem męża księżnej Camilli. Rudowłosy następca tronu ma być owocem romansu swojej matki z nieznanym mężczyzną.

Podobno książę Karol miał mieć dość zachowania księżnej Meghan. Jak powszechnie wiadomo, amerykańska gwiazda nie jest dobrze widziana przez resztę rodziny oraz większość Brytyjczyków i nie cieszy się takim uwielbieniem jak np. księżna Kate. Jej lekceważące podejście do królewskiego protokołu skutkowało wielokrotnymi rozmowami u samej królowej. Teraz Karol miał dość i powiedział wprost Harry'emu, że nie jest jego ojcem. Jeśli to prawda i informacja zostałaby oficjalnie upubliczniona, para z Sussex straciłaby wszystko - tytuły, domy i ogromne pieniądze.

Test DNA miał być wystarczającym dowodem, że książę Harry nie jest synem księcia Karola

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja rozeszliśmy się. Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną! Karol dalej mówił Harry’emu, że zna prawdę od jego narodzin i wkrótce po nich wykonał test DNA, który to udowodnił. Kiedy Harry błagał go, by powiedział, kim jest jego prawdziwy ojciec - książę Walii odwrócił się i wyszedł z pokoju - można przeczytać w "Globe".

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Już od dawna spekulowano, że książę Harry nie jest synem księcia Karola. Wskazuje na to m.in. brak podobieństwa oraz rude włosy, które są rzadkością w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Na biologicznego tatę księcia typowani są dwa mężczyźni. Księżna Diana w latach 80. miała romans z Jamesem Hewittem, a ciąża i narodziny młodszego księcia zgadzałyby się z czasem jego trwania. Jednak Hewitt wprost przyznał, że nie jest ojcem rudowłosego księcia. Mógłby być nim z kolei oficer Gwardii Walijskiej, Mark Dyer, o równie ognistych włosach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News