Tata porzucił własne dziecko na polnej drodze. Ale jak spojrzał w lusterko natychmiast zobaczył przerażającą prawdę

Tata porzucił własne dziecko na polnej drodze. Ale jak spojrzał w lusterko natychmiast zobaczył przerażającą prawdę Źródło: YouTube

Tata postanowił porzucić dziecko, które zaczęło działać mu na nerwy. Pojechał daleko od domu i zostawił dziewczynkę z jej ulubioną zabawką. Nie spodziewał się tego, co ujrzał potem w lusterku.

Tata zaadoptował dziecko, a potem porzucił je w lesie. Relacje w rodzinie zaczęły się psuć od razu po jej pojawieniu się, ale nie tłumaczy to bestialskiego zachowania mężczyzny. To, co zobaczył w lusterku, gdy odjeżdżał, wielu powinno dać do myślenia. Takie historie zdarzają się dużo częściej, niż komukolwiek się wydaje.

Tata porzucił dziecko, bo zaczęło mu przeszkadzać

To historia, którą można zobaczyć w nowym krótkim filmie studia Zsemberi. Opublikowany na YouTube filmik to krótka, ale rozdzierająca opowieść. Widać w niej, jak mężczyzna wraz z żoną odbiera z sierocińca upragnione dziecko i bierze je w ramiona. 

Po przybyciu dziewczynki do domu rodzina przeżywa intensywny etap integracyjny. Każdą chwilę spędzają razem. Zaadoptowana dziewczynka poznaje swoją siostrę, biologiczną córkę pary. Razem się bawią, chodzą na spacery, obchodzą wspólnie święta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo pozornej bliskości, widać, że dziewczynka zawsze stoi niejako na uboczu, z uwielbieniem wpatrując się w swoich nowych opiekunów i siostrę. Po jakimś czasie jednak rodzina przestaje odwzajemniać jej uczucia.

Można zobaczyć, jak ta wspaniała z początku więź zaczyna przeradzać się w coś zupełnie innego, aż w końcu powoli niknie. Wystarczy, że dziewczynka zabiera rodzicom za dużo czasu, albo chce się bawić nie wtedy, kiedy ma na to ochotę jej przyrodnia siostra. 

W domu prędko wybuchają konflikty, wszyscy obwiniają siebie nawzajem o pogorszenie atmosfery, ale wkrótce znajduje się winny. Nikt nie ma wątpliwości, że to sprawka małej dziewczynki. Ona sama nie ma pojęcia co się dzieje, gdy przybrany ojciec bierze jej ulubioną zabawkę i za jej pomocą zwabia ją do samochodu.

Zostawił dziewczynkę w polu

W drodze wygląda za okno, myśląc, że zapewne wybierają się na kolejną wycieczkę. Nie może to być jednak bardziej dalekie od prawdy. Mężczyzna zatrzymuje auto pośrodku bezdroża. Dookoła tylko las i pola - właśnie to miejsce wybiera, aby zostawić dziewczynkę.

Gdy odjeżdża, spogląda jeszcze raz w lusterko. I wtedy właśnie film odkrywa przed widzem zaskakującą prawdę - rudowłosa dziewczynka to tak naprawdę pies, którego rodzina przygarnęła ze schroniska i porzuciła, gdy ten przestał być im na rękę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Film próbuje zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt na rolę, jaką odgrywają w życiu swoich pupili - są dla nich nie tylko panami, ale też opiekunami i przyjaciółmi i są im winni odrobinę troski niezależnie od tego, czy akurat mają na to ochotę, czy nie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: webniusy

Następny artykuł