Jego syn umierał w męczarniach. Tata ma pilny apel do rodziców, to może spotkać każdego

Jego syn umierał w męczarniach. Tata ma pilny apel do rodziców, to może spotkać każdego Źródło: Pexels - Juan Pablo Arenas

Tata małego chłopca postanowił zaapelować do innych rodziców w bardzo ważnej sprawie. Każdy powinien zastosować się do jego słów, bo dzięki jego słowom być może uda się uratować czyjeś życie. Mężczyzna opowiedział poruszającą historię swojego syna.

Tata stwierdził, że musi zwrócić się do rodziców z całego świata w bardzo ważnej sprawie. Nie chce, by kiedykolwiek ktoś musiał przeżywać to, co on, gdy jakiś czas temu tragicznie zginął jego syn. Tego typu niebezpieczne sytuacje wciąż pojawiają się w wielu krajach, w związku z czym mężczyzna chciał zareagować i podzielić się z innymi rodzicami swoimi przemyśleniami.

Stwierdził, że istnieje możliwość, by nikt nie musiał przeżywać największego cierpienia przez jedno smutne wydarzenie. Chodzi o pozostawianie dzieci w rozgrzanych samochodach, co pomimo wielu próśb, apeli i informacji wciąż zdarza się bardzo często. Tata, który stracił syna, bardzo nie chce, by ta historia przytrafiła się komukolwiek.

Tata stracił swojego syna przez własny błąd

- Byłem rano strasznie zabiegany. Zapakowałem wszystko, co trzeba do samochodu, ciągle dzwonił do mnie telefon, miałem sporo obowiązków w pracy. Rozmawiałem, wsadziłem syna do auta. Wiedziałem też, że muszę oddać ubrania do pralni. W drodze do miasta pojechałem tam, wróciłem do samochodu i pojechałem prosto do pracy - mówi w wywiadzie mężczyzna.

O tym, że w jego samochodzie znajduje się syn, przypomniał mu dopiero po kilku godzinach kolega z pracy. Wówczas było już jednak znacznie za późno. Chłopiec leżał w samochodzie, nie dając oznak życia. Nie udało się go uratować. Ojcem zainteresowała się policja, jednak po kilku dniach postępowania uniewinniono go w związku z nieumyślnością doprowadzenia do takiej sytuacji.

Tata doprowadził do śmierci syna

Teraz mężczyzna chce, by w nowych samochodach wprowadzono system, który alarmowałby przechodzące w pobliżu osoby o tym, że w rozgrzanym pojeździe znajduje się człowiek. Dzięki temu być może udałoby się uniknąć wielu tragedii, jakie regularnie się zdarzają. Sam przyznaje, że skonstruowanie takiego alarmu nie jest wyzwaniem technologicznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Prowadzący "Familiady" zadał młodej dziewczynie proste pytanie. Nie mógł uwierzyć uszom, gdy usłyszał odpowiedź
2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- O 8 lipca 2008 roku myślę każdego ranka. Budzę się o 5:00 rano, nawet nie potrzebuję budzika. Na stoliku mam ziemię z grobu syna. Po przebudzeniu wkładam rękę do torebki z nią i "rozmawiam" z moim synem - dodał ojciec, który do dziś jest roztrzęsiony przez całą sytuację i stara się o niej nie myśleć, ale zwyczajnie nie potrafi się z tym pogodzić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Zamachowiec, który strzelał do Jana Pawła II wskazał miejsce. Chodzi o zaginioną w Watykanie 15-latkę
  5. Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News