Zrozpaczony tata noworodka podbiegł do policjantów. Dziecko nie oddychało, z ust leciała mu piana, dramatyczna akcja ratunkowa

Zrozpaczony tata noworodka podbiegł do policjantów. Dziecko nie oddychało, z ust leciała mu piana, dramatyczna akcja ratunkowa Źródło: pixabay/ben_kerckx/

Przerażony tata wbiegł na komisariat policji i zaczął błagać znajdujących się tam funkcjonariuszy o udzielenie pomocy jego synkowi. Noworodek niespodziewanie zaczął się dusić, a chwilę później z jego ust zaczęła toczyć się piana. Sytuacja była naprawdę poważna, a interwencja mundurowych zajęła kilka minut.

Zdezorientowany tata zupełnie nie wiedział co zrobić, gdy jego dziecko nagle zaczęło się dusić. Z każdą sekundą sytuacja robiła się o wiele bardziej poważna, a życie maleńkiego chłopca znalazło się w wielkim niebezpieczeństwie. Mężczyzna pobiegł na komisariat z nadzieją, że funkcjonariusze policji będą wstanie mu pomóc. Akcja ratunkowa noworodka przyprawia o gęsią skórkę. 

Przerażony tata szuka ratunku na komisariacie 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w Białogardzie (województwo zachodniopomorskie). Po godzinie 18:00 na tamtejszą komendę policji wbiegł przerażony mężczyzna, który w chaotyczny sposób próbował wyjaśnić znajdującym się tam funkcjonariuszom, co się stało. Już po chwili mundurowi udali się z nim na wskazane miejsce, gdzie zastali kobietę, trzymającą na rękach dwutygodniowego chłopca. Okazało się, że noworodek nagle zaczął się dusić, a z jego ust zaczęła toczyć się piana. Co gorsza, malec był cały siny, a rodzice zupełnie nie wiedzieli, jak mu pomóc. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Funkcjonariusze niezwłocznie zaczęli działać 

Funkcjonariusze policji już kilka sekund po tym, jak spostrzegli nieprzytomnego chłopca, rozpoczęli jego akcję ratunkową. Niezwłocznie udali się do radiowozu i zaczęli kierować się w stronę szpitala. W międzyczasie jeden z mundurowych zgodnie z zasadami pierwszej pomocy udzielanej noworodkowi, zaczął w jednym miejscu odklepywać chłopca, chcąc pozbyć się czegoś, co najprawdopodobniej trafiło do jego dróg oddechowych. W tym przypadku liczyła się każda sekunda.

Mężczyźnie udało się przywrócić dziecku funkcje życiowe i malec zaczął oddychać, a następnie nabierać nieco bardziej różowych kolorów. Noworodka przewieziono następnie do szpitala, gdzie lekarze wykonali mu niezbędne badania, by ostatecznie upewnić się, że wszystko jest już w jak najlepszym porządku. Funkcjonariusze przyznają, że tą akcję ratunkową i chwile grozy, które jej towarzyszyły zapamiętają na długie lata. To była wyjątkowo dramatyczna walka o życie maleńkiego chłopca.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu