Kamera nagrała, co tata wyrabiał z 4-latką, kiedy nikt nie patrzył. Mama zobaczyła nagranie i błyskawicznie zareagowała

Kamera nagrała, co tata wyrabiał z 4-latką, kiedy nikt nie patrzył. Mama zobaczyła nagranie i błyskawicznie zareagowała Źródło: .

Kamera zarejestrowała, co tata robi ze swoją córką. Nikt nie wiedział, że wieczorami się do niej zakradał. Kiedy mama zobaczyła nagranie, musiała zareagować.

Tata tej dziewczynki co noc towarzyszył jej w pokoju. Wspólnie posiadali tajemnicę, o której nie miała pojęcia jego żona, a matka dziewczynki. Dopiero nagranie z ukrytej kamery ujawniło całą prawdę. 

Zachowanie taty zszokowało małą córkę

Zajmując się dzieckiem każdy tata powinien pamiętać o zapewnianiu mu wszystkiego co niezbędne. Od takich elementarnych rzeczy jak jedzenie, wspólna zabawa, czy nauka życia w społeczeństwie po przekazywanie wartości życiowych, którymi młody człowiek powinien się kierować w przyszłości. Niezwykle istotne jest również wzbudzanie u dziecka poczucia bezpieczeństwa.

Jest to jedna z podstawowych rzeczy, dzięki której dziecko będzie mogło się prawidłowo rozwijać i budować więź ze swoimi rodzicami. Przy tym wszystkim trzeba pamiętać, że wychowując dziecko ma się wpływ na budowanie nowej osoby, od której może zależeć przyszłość tego świata. Warto zatem jak najlepiej spisywać się w roli rodzica. Tata, który został nagrany ukrytą kamerą sprawił, że mama dziewczynki była zszokowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie ujawniło, co tata z córką robili po kryjomu

Jak co, noc tata dziewczynki opowiadał jej bajki na dobranoc. Jego córka niechętnie kładła się spać i lubiła szaleć do późna. Jednak w końcu przychodzi czas na sen, który jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Tym razem zadanie uśpienia dziewczynki było wyjątkowo trudne. Ze snu mógł ją wybudzić najmniejszy ruch. Tata starając jak najciszej wyjść z pokoju dziewczynki musiał się nie lada natrudzić by jej nie zbudzić. Z największą możliwą ostrożnością ześlizgnął się z łózka na podłogę. Powoli wstając bardzo cicho wyszedł z jej pokoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Urocze zachowanie tego mężczyzny zostało zarejestrowane przez kamerę umieszczoną w pokoju córki. Mama dziewczynki oglądając nagranie z pewnością była zaskoczona delikatnością jaką wykazał się ojciec dziecka i zareagowała śmiechem, który przerodził się w płacz. Wiedziała, że musi zareagować i pomóc swojemu mężowi, bo inaczej dziecko może się obudzić. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Martwiące doniesienia. Oficjalny komunikat ws. nagłego pobytu w szpitalu Tomasza Stockingera, atak choroby zrujnował jego plany
  4. W jaki sposób krzyżujesz ramiona? Ich ułożenie zdradza największą tajemnicę twojego charakteru
  5. Korzystasz z internetu? Możesz uzyskać od państwa nawet ponad 700 złotych, wystarczy jedna rzecz

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News