Wysyłała wiadomości do swojego zmarłego taty. Po kilku miesiącach dostała odpowiedź, nogi się pod nią ugięły i zaczęła płakać

Wysyłała wiadomości do swojego zmarłego taty. Po kilku miesiącach dostała odpowiedź, nogi się pod nią ugięły i zaczęła płakać Źródło: unsplash/Priscilla Du Preez/

Jej tata odszedł bardzo niespodziewanie, z czym córka nie potrafiła się pogodzić. Choć on już nie żył, regularnie wysyłała do niego wiadomości. Momentalnie rozpłakała się, gdy pewnego dnia otrzymała odpowiedź.

Tata był najważniejszym mężczyzną w jej życiu, dlatego bardzo przeżyła jego nagłą śmierć. Każdego dnia walczyła o to, by w końcu pogodzić się ze stratą, jednak nie było to tak proste, jakby tego chciała. Brak ojca był dla niej jeszcze gorszy w momentach, gdy potrzebowała od niego rady, a jego po prostu nie było. Z czasem znalazła, jak uważała, świetny sposób na poradzenie sobie z tym.

Choć jej tata już nie żył, regularnie wysyłała do niego wiadomości 

Rax King zawsze była blisko ze swoim tatą, a jego zdanie było dla niej najważniejsze. Tym trudniej było jej odnaleźć się w świecie, w którym jego już nie było. Kobieta starała się uporać z ogromnym bólem po stracie, w czym z czasem pomocne okazały się maile. Zawsze, gdy potrzebowała usłyszeć radę od swojego ojca, wysyłała do niego wiadomość, choć wiedziała, że on nigdy jej nie odpisze. 

Było to dla niej swego rodzaju terapią, dzięki której łatwiej jej było przez to wszystko przejść. Przyznała, że tata nigdy nie miał swojego prywatnego maila, dlatego każdą wiadomość wysyłała na jego firmową pocztę. Była przekonana, że nikt tego nie przeczyta, dlatego ze spokojem mogła zwracać się do swojego ukochanego ojca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po kilku miesiącach dostała odpowiedź, po której nie mogła przestać płakać 

Mijały miesiące, a Rax zdążyła wysłać do ojca mnóstwo wiadomości, na które jak się spodziewała, nie dostała żadnej odpowiedzi. Przeżyła prawdziwy szok, gdy pewnego dnia otrzymała wiadomość dokładnie z tej poczty, na którą pisała. Momentalnie przeszył ją dreszcz przerażenia, bowiem początkowo nie mogła zrozumieć kto, jak nie jej tata, mógł korzystać z tej skrzynki odbiorczej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, kim naprawdę jest żona Krzysztofa Jackowskiego. Lepiej usiądźcie
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski

Zagłębiła się w treść wiadomości i w sekundę się rozpłakała. Przeczytała tam wiele ciepłych słów, które jak się później okazało, napisał jeden ze współpracowników jej ojca, który doskonale znał całą rodzinę zmarłego. Wyraził tam wiele słów wsparcia oraz przyznał, że przeczytał każdą wysłaną przez nią wiadomość. Wspominał również czasy, jak patrzył na Rax i jej tatę, którzy nieustannie sobie dogryzali, będąc przy tym jak dwie krople wody. Kobieta postanowiła podzielić się tą niebywałą sytuacją w mediach społecznościowych, gdzie internauci nie kryli swojego poruszenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje 
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: bored panda

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News