Jest tatą 1300 dzieci, a badania DNA to potwierdziły. Fakty z jego życia intymnego powalają

Jest tatą 1300 dzieci, a badania DNA to potwierdziły. Fakty z jego życia intymnego powalają Źródło: YouTube

Tata 1300 dzieci nie mógł uwierzyć, gdy dowiedział się, że jego szalona młodość przyniosła aż tak bogate owoce. Wszystko przez to, że był bardzo podobny do jednego z popularnych piosenkarzy tamtych czasów. Reakcja niektórych opiekunów jego dzieci może bardzo zaskoczyć.

Tata - to brzmi dumnie. Jak jednak poradzić sobie z potomstwem, którego ilość idzie w tysiące? Takie pytanie musiał zadawać sobie ten skromny, 87-letni listonosz. Myślał, że starość spędzi w spokoju, gdy nagle przed drzwiami jego domu stanął prywatny detektyw, którego zatrudniły rodziny dwóch jego pociech. Gdy przyznał się do tego, że to możliwe, że jest ich ojcem, testy DNA stały się niezbędne.

Tata 1300 dzieci nie wiedział nawet o ich narodzinach

Większa część jego historii rozegrała się w latach 60., kiedy ogromną popularnością cieszył się geniusz country - Johnny Cash. Artysta podobał się wielu kobietom, a listonosz miał szczęście wyglądać jak jego brat bliźniak. Korzystał więc z tego, wkradając się w łaski pań domu, którym dostarczał przesyłki.

- Lata sześćdziesiąte to były słynne czasy Johnny’ego Casha. Moje podobieństwo do niego robiło duże wrażenie na kobietach - powiedział rozbawiony emeryt mediom, gdy wspominał tamte czasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie mógł jednak przewidzieć, że jego podboje odbiją się aż tak wielkim echem. Kobiety w tamtych czasach nie korzystały za często z antykoncepcji, a listonosz również nie przejmował się zabezpieczeniem.

- Niektóre naprawdę myślały, że jestem Johnnym Cashem. Nie wiem, czy w to wierzyły, czy próbowały przekonać same siebie, ale kimże byłem, żeby powiedzieć „nie” na szybki numerek? - zapytał dziennikarzy listonosz.

Nazwiska jego dzieci pozostają utajnione

Chociaż niektórych może dziwić takie postępowanie rodzin, większość z osób, które przypadkowo zamiast swojego biologicznego potomstwa wychowywały dzieci listonosza, postanowiła nie obnosić się z tym faktem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Rzecz jasna, może to prowadzić do pewnych nieporozumień w przyszłości - zwłaszcza, że praca listonosza skupia się na jednej okolicy. Pozostaje żywić nadzieję, że żadne "pół-rodzeństwo" nie zakocha się w sobie tylko po to, aby w scenie rodem z telenoweli odkryć, że poza uczuciem łączą ich też geny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: webniusy

Następny artykuł