W jednej chwili 4 dzieci straciła oboje rodziców. Zygmunt Chajzer z synem pilnie apelują o pomoc

W jednej chwili 4 dzieci straciła oboje rodziców. Zygmunt Chajzer z synem pilnie apelują o pomoc Źródło: Facebook/Filip Chajzer

Tata Filipa Chajzera zaapelował o pomoc dla czwórki dzieci, która znajduje się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Stracili oboje rodziców, a ich obecna sytuacja również nie wygląda najlepiej.

Tata Filipa Chajzera pokazał ostatnio, jak wielkie ma serce. Pomógł w wyjątkowy sposób czwórce dzieci, która w tragicznych okolicznościach straciła rodziców. To jednak nie wystarczy, teraz znowu potrzebują dzieci.

Ich tata i mama zginęli w wypadku, pomógł im Zygmunt Chajzer

Czwórka rodzeństwa przeżyła dramat, gdy ich rodzice zginęli w wypadku samochodowym niedaleko Otwocka. Znany prezenter Zygmunt Chajzer zdecydował się pomóc im w wyjątkowy sposób. Objął nad nimi opiekę, będąc dla nich jak członek rodziny, czy wręcz jak "dziadek". Niestety, w jednej sprawie nie był im w stanie pomóc.

Dzieci zamieszkały u swojej babci, która zajmuje lokal komunalny o powierzchni 16 metrów kwadratowych. O ile takie mieszkanie w pełni wystarcza starszej pani, to dla czwórki dzieci to stanowczo za mało. Problem w tym, że urząd nie śpieszy się zbytnio z przyznaniem potrzebującej rodzinie większego lokalu. O pomoc zaapelował Filip Chajzer.

Filip Chajzer razem z ojcem proszą o pomoc w trudnej sprawie z urzędnikami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miasto Stołeczne Warszawa proszę o uwagę! Mój szanowny tata od roku opiekuje się czwórką dzieci, które straciły rodziców w wypadku samochodowym w okolicy Otwocka. Zaangażował się totalnie, codziennie walczy o uśmiech tych wspaniałych dzieciaków, taki przyszyty dziadek. Jest tylko jedna sprawa, której nie może przeskoczyć. Dzieci mieszkają razem na 16m2 u babci, do której trafiły po wypadku rodziców. Pani Ela wystąpiła do urzędu dzielnicy Żoliborz z prośbą o wymianę mieszkania komunalnego na większe. Odpowiedź - będą wpisani na listę oczekujących w 2020 roku. Co oznacza, że mieszkanie dostaną... nie wiadomo kiedy... Drodzy urzędnicy. Może przyjdzie Wam coś do głowy - napisał Filip Chajzer na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Popularny prezenter nie musiał długo czekać na odzew internautów. W końcu ktoś zdecydował się na założenie grupki na stronie Pomagam, która ma pomóc ufundować mieszkanie rodzinie. Zebrano na razie 31 tysięcy - cel ustawiono na 300 000 złotych. Zebranie takiej sumy na pewno potrawa, ale głośne nazwisko Chajzerów na pewno pomoże w osiągnięciu celu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł