Dwumiesięczna Jagoda nie miała szans tego przeżyć. Nie mieści się w głowie co zrobił jej tata

Dwumiesięczna Jagoda nie miała szans tego przeżyć. Nie mieści się w głowie co zrobił jej tata Źródło: .

Tata miał zaopiekować się dwumiesięczną Jagodą, gdy mama wybrała się na długie zakupy. Nie tylko nie wypełnił swojego obowiązku, ale jeszcze doprowadził do tego, że dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nie miała szans tego przeżyć, straszne.

Tata doprowadził do śmierci swojej córki. Dwumiesięczna Jagoda trafiła w czerwcu do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Choć lekarze robili co w ich mocy, to nie udało się uratować jej życia. Mężczyźnie może zostać postawiony zarzut zabójstwa, choć do niczego się nie przyznaje.

Tata miał się zaopiekować córeczką pod nieobecność matki. Dwumiesięczna Jagoda trafiła do szpitala w ciężkim stanie

Do sytuacji doszło w nadmorskim Darłowie. Tata miał zaopiekować się Jagodą, gdy jej mama wybrała się na zakupy. Zamiast tego zachował się bardzo nieodpowiedzialnie - poszedł pić alkohol ze swoim znajomym. Nie wiadomo, co dokładnie się stało, że dwumiesięczna dziewczynka trafiła do szpitala. Jasne jest natomiast, że była w fatalnym stanie i lekarze nie mieli szans jej uratować.

Jagoda miała dwa krwiaki w mózgu, ale ojciec - Artur K. nie przyznał się do pobicia. Stwierdził, że zbliżył się nagle do łóżeczka córki i zauważył, że przestała oddychać. Wtedy czym prędzej zadzwonił do matki dziecka, a dopiero potem zawiadomili pogotowie. Ponadto podejrzany uważa, że nie ma pojęcia, co mogło doprowadzić do tego, że Jagoda nie oddychała.

Tacie mogą postawić zarzut zabójstwa. Z zarzutami skończyła również matka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daria B. matka Jagody również otrzymała zarzuty.  Podejrzewa się ją o narażenie osoby pozostającej pod jej bezpośrednią opieką na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz grozi jej od 3 do pięciu lat więzienia. Artur K. otrzymał z kolei zarzut spowodowania ciężkich i zagrażających obrażeń dziecku, za co grozi do 15 lat więzienia. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Prokuratura zaleciła, aby przeprowadzić sekcję zwłok dwumiesięcznej Jagody. To od niej będzie zależeć, jakie zarzuty zostaną ostatecznie postawione rodzicom. Jeśli z badania wyniknie, że dziewczynka zmarła z powodu obrażeń ciała, Artur K. może otrzymać nawet zarzut zabójstwa. W takiej sytuacji sąd może go skazać nawet na dożywotnie pozbawienie wolności.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Onet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu