tata
Facebook.com
Mateusz Wysokiński - 9 Lipca 2019

Dzieci żegnały się z umierającą mamą. Spojrzały na tatę i zamarły, coś strasznego

Tata i mama państwa Kretschmerów byli zakochaną parą, których historia związku sięgała lat przed drugą wojną światową. Po przeżyciu z sobą ponad 70 wspólnych lat, 90-letnia Ruth zaczęła zmagać się z Alzheimerem. Jej mąż, jak i dzieci, trwali przy niej do końca. Na łożu śmierci doszło jednak do niespodziewanego zdarzenia, które wystraszyło potomstwo nieboszczki.

Tata był świadkiem śmierci swojej ukochanej żony. Bob Kretschmer, który zaczął chodzić ze swoją ukochaną Ruth jeszcze przed wojną, prowadził z nią pełne miłości życie, w trakcie którego nie brakowało dzieci, wnuków i wielu lat w zgodzie i szczęściu. Niestety, ale w pewnym momencie wiek zaczął dawać o sobie znać i kobieta zachorowała na Alzheimera, wówczas gdy jej mąż zaczął zmagać się z nowotworem. W momencie, w którym ukochana Boba konała na łożu śmierci, ukochany wraz z dziećmi i wnukami był przy niej. Wtedy stało się coś całkowicie przerażającego.

Tata oglądał śmierć mamy swoich dzieci. Straszny przebieg choroby Ruth i Boba

Bob i Ruth Krechmerowie liczyli się z tym, że po zdiagnozowaniu swoich chorób nie zostało im dużo czasu. W związku z tym para zaprosiła rozsianą po kraju rodzinę, aby towarzyszyli im w ostatnich chwilach. Śmierć jako pierwsza dotknęła Ruth, która konała przez kilka dni na swoim łóżku u boku męża. Gdy rodzina zauważyła, że wzrok staruszki się rozmydla, zawołano pielęgniarkę, żeby przekazała czekającemu pod drzwiami miejsca śmierci żony mężczyźnie, że już nie żyje.

Syn, przypadkowe nagranie mamyMama przypadkiem nagrała synka. Aż zatkała usta, gdy ujrzała przedziwne zachowanie dzieciCzytaj dalej

W momencie, w którym pielęgniarka spotkała mężczyznę i zdołała mu powiedzieć o śmierci 90 latki, doszło do czegoś całkowicie przerażającego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco poloWszyscy się o nich baliśmy! Wypadki gwiazd disco polo [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Mąż przyjął informację o ukochanej i umarł

Jeśli wierzyć relacji pielęgniarki, śmierć Boba nastąpiła na kilka minut po odejściu Ruth. Mężczyzna, usłyszawszy o odejściu ukochanej, miał zamknąć oczy i już nigdy go nie otworzyć.

- Pielęgniarka powiedziała "Ona nie żyje", wstała, odwróciła się i powiedziała „O boże, on też nie żyje”. To było niczym zwolnienie ze służby. O 10:25 usłyszał, że potwierdzono śmierć mamy. O 10:26 stwierdzono zgon taty. Z całego serca wierzę, że trzymał się tylko dla niej.- mówi córka zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

Jarosław KaczyńskiJarosław Kaczyński chciał to załatwić po cichu. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne, ostatnia strona zwala z nógCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News