Śmiertelnie chory tata wie, że jego czas się kończy. Przed śmiercią daje swoim córkom ostatni prezent, trudno się nie popłakać

Śmiertelnie chory tata wie, że jego czas się kończy. Przed śmiercią daje swoim córkom ostatni prezent, trudno się nie popłakać Źródło: youtube/ CBS Evening News

Umierający tata postanowił dać swoim córkom ostatni prezent, którego nigdy nie zapomną. Słysząc tę historię naprawdę ciężko jest powstrzymać łzy.

Śmiertelnie chory tata doskonale wiedział, że zostało mu niewiele czasu, dlatego ten, który jeszcze miał przed sobą, chciał wykorzystać w możliwie najlepszy sposób. Czuł, że to właśnie w tych ostatnich chwilach jest w stanie zrobić najwięcej. Wówczas w jego głowie pojawiła się myśl, która rozrywa serce na kawałki. Ofiarował swoim pociechom niezastąpiony prezent.

Umierający tata daje swoim córkom ostatni prezent. Trudno się nie popłakać

Chris Rosati ze Stanów Zjednoczonych, mąż i dumny ojciec dwóch córek, miał wielkie plany na przyszłość, które niestety pokrzyżowała możliwie najgorsza diagnoza. Lekarze rozpoznali u niego ALS, znane również jako choroba Lou Gehriga, czyli stwardnienie zanikowe boczne. Leczenie nie dawało mu zbyt wielkich szans, a z czasem, gdy czuł się coraz gorzej, doszło do poważnego paraliżu, przez który był zmuszony poruszać się na wózku inwalidzkim. 

Paraliż nie był jednak w tym wszystkim najgorszy, bowiem Chris doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że jego dni są już policzone. Miał plany i marzenia, które miał zamiar realizować, ale wszystkie runęły w jednej chwili jak domek z kart. Rosati postanowił jednak nie spędzać ostatnich tygodni życia na użalaniu się nad własnym losem. Zdecydował, że da swoim córkom najlepszy prezent - wspomnienia, które już na zawsze będą im towarzyszyły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna robił wszystko, by u końcu swojego życia być możliwie najlepszym człowiekiem. Miał świadomość, że gdy jego pociechy będą dorastać, on nie będzie w stanie udzielić im dobrej rady, wesprzeć czy pokierować w odpowiednią stronę, dlatego spędzając z nimi ostatnie chwile chciał zaszczepić w nich jak najwięcej wartości. 

- Nie zdążę nauczyć ich wielu rzeczy. Nie będę miał dość czasu – ale mogę być dobrym człowiekiem i one to widzą - mówił.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

Cel został osiągnięty i, choć Chris przegrał walkę z chorobą w 2017 roku, dziś córki mówią o nim pełne wzruszenia wyznając, że są z niego bardzo dumne. Choć mężczyźnie nie udało się usłyszeć tych słów dokonał tego, czego tak bardzo pragnął. Dziewczynki otrzymały od niego niezapomniany prezent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News