6-latka przez dobę próbowała obudzić tatę i macochę. Niestety, było już za późno, doniesienia mrożą krew w żyłach

6-latka przez dobę próbowała obudzić tatę i macochę. Niestety, było już za późno, doniesienia mrożą krew w żyłach Źródło: Pixabay / MariangelaCastro

Tata dziewczynki przez dobę nie reagował na jej rozpaczliwe próby obudzenia. Dziewczynka wpadła na pomysł, jak wezwać pomoc. Ratownicy zastali w domu tragiczny widok.

Tata dziewczynki wraz z macochą przez dobę nie reagowali na żadne jej działania. Dziecko rozpaczliwie próbowało ich dobudzić, niestety bezskutecznie. 6-latka wpadła na pomysł, w jaki sposób wezwać pomoc. Policjanci i ratownicy zastali w ich domu okropny widok.

Tata razem z macochą zasnęli, dziewczynka nie mogła ich dobudzić

Policja z Michigan poinformowała o mrożącym krew w żyłach zdarzeniu, które miało miejsce w tamtejszej miejscowości. 6-letnia dziewczynka była pod opieką swojego biologicznego ojca i macochy. W pewnym momencie para zasnęła, na nic nie reagowała. Dziecko rozpaczliwie próbowało ich dobudzić, niestety bez powodzenia. Spędziło z nieprzytomną parą całą dobę.

Dziewczynka kompletnie nie wiedziała, co ma robić. W pewnym momencie wpadła na błyskotliwy pomysł, w jaki sposób wezwać pomoc. Zrobiła parze zdjęcie telefonem komórkowym i wrzuciła w media społecznościowe, dodając opis z prośba o szybką pomoc. Następnego dnia fotografię zobaczyli dziadkowie dziecka, mieszkający w stanie Tenesse. Policja szybko dowiedziała się o sprawie i natychmiastowo interweniowała.

- Uważamy, że to, co zrobiła dziewczynka, było bardzo rozsądne – powiedział komendant policji w Mount Morris, Terence Green.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata dziewczynki zmarł w szpitalu. Prawdopodobnie przedawkował narkotyki

Mężczyzna został przewieziony przez ratowników medycznych do szpitala. Stan 36-latka był bardzo ciężki. Niedługo potem zmarł. Miejscowi funkcjonariusze podejrzewają, że doszło do przedawkowania narkotyków.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Na razie nie wiadomo, co za substancję zażyła para i skąd ona pochodziła. Policja twierdzi, że musiała być wyjątkowo silna, skoro spowodowała zgon mężczyzny. Dziewczynka została oddana pod opiekę swojej biologicznej mamie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Webniusy

Następny artykuł