5 lat po ślubie pierwszy raz zobaczyła mamę męża. Jej tata nagle zrozumiał, że musi ujawnić prawdę

5 lat po ślubie pierwszy raz zobaczyła mamę męża. Jej tata nagle zrozumiał, że musi ujawnić prawdę Źródło: unsplash/Pablo_Heimplatz/

Zarówno jej tata, jak i ona sama, nigdy nie widzieli mamy jej męża. Nikt nie spodziewał się, że dzień, w którym wszyscy wreszcie będą mogli się zapoznać, okaże się najgorszym przekleństwem.

Gdy jej tata zobaczył mamę swojego zięcia, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Mężczyzna starał się zachować zimną krew, jednak wiedział też, że prędzej czy później będzie musiał ujawnić prawdę. Szczęśliwie, jak dotąd, zakochana mężatka, wciąż nie potrafi pogodzić się z tym, co się stało. W zatrważającym tempie sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej.  

Wreszcie poznała mamę męża. Jej tata był w wielkim szoku, gdy zobaczył kobietę 

Jedna z czytelniczek portalu Popularne postanowiła wysłać do redakcji swój list i opowiedzieć o potwornym czasie, przez który ostatnio przechodzi. Wyznała, że swojego ukochanego zna od 8 lat, a dokładnie 5 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Z każdym rokiem miłość między nimi rozkwitała coraz bardziej, a jedyne czego brakowało kobiecie, to poznanie teściowej. Matka jej męża mieszka w Bułgarii i dopiero teraz była w stanie przylecieć do Polski. 

Małżonkowie zorganizowali kolację zapoznawczą, na której zjawili się również rodzice czytelniczki portalu. Gdy tylko kobieta stanęła w drzwiach, jej ojciec nie mógł uwierzyć własnym oczom.  

- Mój ojciec zrozumiał, że jest to kobieta z którą kiedyś się spotykał. W tajemnicy przed wszystkimi zrobił test DNA i okazało się, że jest ojcem mojego męża… To była dla nas bardzo okropna wiadomość - napisała w liście. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagle znalazła się pod ścianą. Nikt o tym nie wie 

Z listu czytelniczki wynika, iż dokładnie tego samego dnia, w którym dowiedziała się, że jej mąż jest jej bratem, dowiedziała się również, że spodziewa się dziecka. Chciała ogłosić bliskim tę radosną nowinę, jednak informacje ojca zupełnie pokrzyżowały jej plany. Kobieta jest załamana, a o ciąży nie powiedziała nawet ukochanemu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Na ten czas ciąża jest tajemnicą, nawet mój mąż nie wie o dziecku. Już kilka razy od tamtego spotkania myślałam o rozwodzie, aborcji, a nawet samobójstwie. Jestem załamana, nie wiem co robić, myśleć. Kocham męża i to bardzo (...) Mama namawia mnie do rozwodu, bo jest bardzo religijną osoba i nie uznaje w tym momencie mojego ślubu… - dodaje.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News