Najohydniejsza rodzina w historii. Syn i ojciec zjedli 17-letniego chłopaka, tylko dla dorosłych czytelników

Najohydniejsza rodzina w historii. Syn i ojciec zjedli 17-letniego chłopaka, tylko dla dorosłych czytelników Źródło: fot. pixabay.com/Kawamaru

Tata i jego syn bez wątpienia zapiszą się w historii, jako jedna z najbardziej ohydnych rodzin. Wszystko dlatego, że zjedli swojego 17-letniego sąsiada.

Tata powinien dawać swojemu dziecku przykład tego, jak powinno się ono zachowywać i tłumaczyć, jakie zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne i nieakceptowalne. Niestety w tym wypadku ten zamysł absolutnie nie zdaje egzaminu Zarówno ojciec, jak i jego syn zachowali się jak prawdziwi zwyrodnialcy, którzy nie mają żadnego poszanowania dla życia innego człowieka.

Do całej sytuacji doszło w wenezuelskiej Walencji w stanie Caraboba. 17-letni chłopak był sierotą i wychowywali go krewni jego rodziców. Nastolatek żył początkowo w naprawdę dobrych relacjach ze swoimi sąsiadami, ale znacząco się to zmieniło w ostatnim czasie. W końcu doszło do tego, że 17-latek został zamordowany.

Tata i syn zjedli swojego nastoletniego sąsiada

Według relacji krewnych zamordowanego 17-latka oraz początkowych ustaleń policji przyczyną całego zamieszania były pieniądze, a dokładniej dług, jaki nastolatek zaciągnął względem swoich sąsiadów. W takim razie, jak wysoka musiała być to kwota pieniędzy, że rodzina postanowiła za nią zabić swojego sąsiada?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że najprawdopodobniej było to około 500 tysięcy boliwarów, czyli w przeliczaniu na naszą walutę kilkanaście złotych. 17-latek został zabity poprzez uderzenie metalową rurą w głowę. Jeden cios wystarczył, aby pozbawić nastolatka życia, ale najbardziej przeraża to, co zwyrodnialcy zrobili z jego ciałem później.

Napastnicy postanowili pozbyć się ciała swojej ofiary poprzez jej spalenie, ale zachowali niektóre części dla siebie, aby później je wspólnie zjeść. Obaj zostali już zatrzymani przez policję i przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów, ale według wielu doniesień, nie tylko ta dwójka była zamieszana w morderstwo 17-latka, a także kanibalizm.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Wiele osób uważa, że we wszystkim brały udział również dwie kobiety, które nadal pozostają na wolności i nie wiadomo, gdzie aktualnie przebywają. Jednak jak na razie nie ma pewności, czy faktycznie były one zamieszane w tę potworną zbrodnię. Znając historię tej rodziny ciężko sobie wyobrazić, jak może ona funkcjonować na co dzień, a fakt, że w morderstwo może być zaangażowana cała familia, jest jeszcze bardziej makabryczny.

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu