Zwyrodniały tata brutalnie gwałcił ROCZNĄ córkę. Ohydne nagrania trafiły do sieci

Zwyrodniały tata brutalnie gwałcił ROCZNĄ córkę. Ohydne nagrania trafiły do sieci Źródło: unsplash.com/ 🇸🇮 Janko Ferlič - @specialdaddy

Tata charakteryzował się nadzwyczajnym okrucieństwem i bezlitośnie gwałcił swoją córkę. Miał się nią troskliwie opiekować, a ona regularnie przeżywała horror. Nagrania oraz zdjęcia z każdego zajścia trafiały do internetu. W końcu udało się ukrócić bestialski proceder.

Tata wcale nie dbał o zdrowie i bezpieczeństwo swojej córki. Nie przeszkadzało mu to, że płacze, wierzga nóżkami, a potem przeżywa okropny ból. Dla niego liczyło się tylko zyskanie popularności w sieci. Szczegóły jego postępowania wywołują mdłości - jaki ojciec może się tak zachować?

Troskliwy tata okazał się być pedofilem o sadystycznych zapędach

31-letni tata dziewczynki na co dzień miał się nią opiekować i pomagać ludziom. Pracował jako ratownik medyczny w prywatnym szpitalu. James Lockhart z Florydy w USA gdy tylko wracał do domu poświęcał czas swojemu dziecku. Niestety, dla dziewczynki był to początek męki. Wszystko odkryła policja podczas długiego śledztwa; funkcjonariusze byli zmuszeni pokazać nagrania również mamie. Zidentyfikowała córkę po ukochanym pluszowym misiu.

Agenci Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego byli już pewni. James jest winien swoich zbrodni, bowiem nie miał na sumieniu jedynie 4 filmów bazujących na gwałcie z udziałem swojej córeczki. Każde nagranie trafiło do "dark web'u" i w każdym posługiwał się pseudonimami. Wideo obejrzały tysiące osób. Również inne jego filmy "cieszyły się" popularnością - na kolejnych 4 widać było samookaleczającą się dziewczynę, która była do tego ewidentnie zmuszana.

Znalezisko policjantów zmroziło im krew w żyłach. To nie rodzic, to potwór

Departament Sprawiedliwości USA poinformował także, że tworzył wiele innych filmów i zdjęć, na których molestował lub gwałcił córkę. W internecie przechwalał się innym użytkownikom forum, że udało mu się dotykać również inne roczne dziecko. Obiecał im również, że powstanie jeszcze więcej filmów i że ma nadzieję jak najszybciej je zamieścić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja wszczęła szczegółowe śledztwo i uzyskano nakaz przeszukania domu James'a. Na elektronicznych nośnikach, które posiadał: laptop, telefon, pendrive i inne odkryto aż 43 filmy pornograficzne z udziałem dzieci oraz minimum 4 tysiące zdjęć dokumentujące jego poczynania. W "kolekcji" znajdowały się filmy z niemowlętami oraz takie o treści sadomasochistycznej.

Sędzia Steven D. Merryday skazał James'a Lockharth'a na ustawową maksymalną karę 70 lat więzienia za produkcję, dystrybucję i posiadanie zdjęć przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Oskarżony przyznał się do winy.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

- Ten zboczeniec popełnił najokropniejsze okrucieństwa, jakie można sobie wyobrazić jednoletniemu dziecku - powiedział zastępca agenta specjalnego Tampa Homeland Security Investigations,Michael B. Cochran.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIECI
  2. Agata Duda rozpłacze się, kiedy to usłyszy. Słynna polityk ujawniła wszystkie grzechy Pierwszej Damy
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Crime Online

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News