Porażające informacje o ojcu Kacperka. Nowe fakty wyszły na jaw, liczy się każda minuta
.
Konrad Karpiuk - 8 Maja 2020

Porażające informacje o ojcu Kacperka. Nowe fakty wyszły na jaw, liczy się każda minuta

Tata Kacperka przeżywa teraz prawdziwe piekło w areszcie, wciąż obwinia się o zaginięcie syna. Niedługo po zaginięciu swojego syna został zatrzymany przez policję, ze względu na to, że wcześniej był poszukiwany. Właśnie pojawiły się nowe fakty na jego temat, może nadejść długo wyczekiwany przełom w poszukiwaniach 3,5-letniego chłopca. Teraz liczy się każda sekunda, a sprawy administracyjne mogą potrwać przez kilka tygodni.

Krzysztof Rutkowski sugerował, że tata chłopca został potraktowany nieuczciwie. Jego zdaniem ojciec powinien uczestniczyć w poszukiwaniach, jako jedyny świadek zaginięcia. Zaapelowano o dozór elektroniczny, aby na czas poszukiwań wypuścić go z aresztu i pozwolić mu pomóc w trakcie akcji poszukiwawczej. Niestety, formalności mogą trwać całe tygodnie.

Tata Kacperka może zostać wypuszczony z aresztu? Ma to pomóc w poszukiwaniach

Tata Kacperka, Rafał B. był poszukiwany za kradzież. Miał za to odbyć 180 godzin prac społecznych, jednak uchylał się od kary. Dlatego, gdy zgłoszono zaginięcie chłopca, funkcjonariusze skorzystali z okazji i zatrzymali go, za ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości, trafił do aresztu. Skrytykował to Krzysztof Rutkowski.

Obrazek skutecznym psychotestemWyjątkowo skuteczny psychotest. Spójrz na obrazek i odpowiedz na proste pytanie, cała prawda wyjdzie na jawCzytaj dalej

- Tu chodziło o odbycie 180 godzin prac społecznych. Chcemy, by sąd warunkowo znów zastosował taką karę. Jeśli to nie przyniesie skutku, będziemy apelować, aby wyrok odroczono lub zastosowano dozór elektroniczny - mówił Krzysztof Rutkowski.

Podjęto kroki, aby Rafał B. pomógł w poszukiwaniach chłopca. Liczy się każda sekunda

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

Jak poinformował adwokat Bartosz Chlebowicz, złożono wniosek do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze. Problem w tym, że wniosek będzie rozpatrywany przez kilka tygodni, a w obecnej sytuacji liczy się każda sekunda. Skorzystanie z pomocy ojca chłopca, może być kluczowe dla całej akcji.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek
2. Ministerstwo Edukacji zmienia terminy rekrutacji do szkół. Uczniów czekają poważne zmiany, nie będą zachwyceni

Jak mówi rzecznik Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, Tomasz Skorwon, w wypuszczeniu na czas poszukiwań Rafała B. może przeszkodzić fakt, że wcześniej się ukrywał. Dokumenty wysłane przez adwokata będą musiały przejść 72-godzinną kwarantannę dla dokumentów, nie wiadomo jednak, czy sąd przyśpieszy procedury, ze względu na wyjątkową sytuację.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mikstura z octu jabłkowego i miodu ma zaskakujące działanie. Najlepiej pić ją przed snem
  2. Media przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życie
  3. Syn zakopał sparaliżowaną matkę, wrócił do domu i poszedł spać. 3 dni później otworzył drzwi i zaniemówił
  4. Po latach na jaw wyszło, jakim tatą był Zbigniew Wodecki. Ciężko powstrzymać łzy
  5. Jeszcze lepsze wieści niż zakupy w Biedronce w każdą niedzielę. Jutro wyjątkowe okazje

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News