2-latka położyła się na ziemi. Gdy nie chciała wstać, tata wymyślił niebywały sposób na jej nieposłuszeństwo

2-latka położyła się na ziemi. Gdy nie chciała wstać, tata wymyślił niebywały sposób na jej nieposłuszeństwo Źródło: youtube/ ViralHog/

Tata 2-latki musiał jakoś zareagować na jej mały bunt. Po tym, jak dziewczynka położyła się na ziemi, nie zamierzając wstawać, mężczyzna zrobił coś niebywałego, a całe zajście natychmiast nagrała jego żona.

Tata, jako głowa rodziny, często musi wykazywać się stalowymi nerwami, bowiem zazwyczaj to mamusie ulegają pokusom pociech, czy też bardziej przejmują się ich niesfornym zachowaniem. Panowie natomiast starają się zachować stoicki spokój, jednak bywają i takie sytuacje, gdy zwyczajnie nie są w stanie przejść obojętnie obok niesforności swojego potomka. W tym wypadku nie było inaczej, ale reakcja taty po prostu odbiera mowę. 

2-latka położyła się na ziemi i nie chciała wstać 

Mała Juliette od zawsze była pogodnym dzieckiem, a gdy skończyła 2 latka pokochała psocenie i robienie rodzicom na przekór, choć dla nich najczęściej było to bardziej komiczne aniżeli frustrujące. Pewnego dnia, gdy jej tata wracał z pracy, najpierw wstąpił do pobliskiego sklepu po małe zakupy, później odebrał córkę z przedszkola, a następnie marzył już tylko o powrocie do domu i odpoczynku po ciężkim dniu. 

Nie sądził jednak, że chwila wytchnienia nie przyjdzie mu tak łatwo. Od wygodnej kanapy dzielił go zaledwie krok, bowiem parkując samochód pod domem musiał tylko zabrać zakupy i pomóc Juliette wysiąść z auta. W tym właśnie momencie 2-laka zrobiła coś, czego zupełnie się nie spodziewał. Położyła się na ziemi i nie zamierzała wstać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nasz mały urwis uwielbia się śmiać i robić inne dziwne głupstwa. Mała często robi nam takie rzeczy, ale właśnie za to ją kochamy - wyznaje mama dziewczynki. 

Tata wymyślił niebywały sposób na nieposłuszeństwo dziecka 

Całe zajście nagrała żona mężczyzny z okna swojego domu, dzięki czemu internauci mogli zaobserwować niebywały sposób na nieposłuszeństwo córki, jaki wymyślił zmęczony tata. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Zamiast próbować podjąć dyskusję z Juliette czy też zwyczajnie poprosić, by wstała i poszła z nim do domu, on bez słowa i większych emocji na twarzy chwycił ją za kurtkę i zaniósł do domu tak, jak niósł zakupy. Nagranie wydało się odbiorcom dość zabawne, jednak nie zabrakło negatywnych opinii, w których twierdzili, że takie zachowanie ojca było co najmniej nie na miejscu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News