Tata napisał wiadomość do kobiety, która prawie przejechała dziecko. Treść listu jest wstrząsająca

Tata napisał wiadomość do kobiety, która prawie przejechała dziecko. Treść listu jest wstrząsająca Źródło: Facebook

Tata nie szczędził słów, aby skomentować zachowanie pewnej kobiety, która prawie przejechała jego dziecko. Ojciec przykleił kartkę na drzewie tak, aby wszyscy wiedzieli, o kogo chodzi i by kierująca na pewno ją zauważyła. Miał nadzieję, że skłoni ją do myślenia, ale nie sądził też, że otrzyma odpowiedź.

Tata w wiadomości do kobiety, która za nic miała przepisy drogowe, nie przebierał w słowach. Chciał, aby dosadnie przekonała się o tym, do czego mogła doprowadzić.

Zbulwersowany ojciec napisał wiadomość do nieuważnej kobiety: "potworna babo"

Na warszawskiej Ochocie, a dokładnie przy ulicy Niemcewicza, na jednym z drzew zawisła kartka A4 z długą wiadomością. Przechodnie zatrzymywali się, ponieważ rzucała się w oczy - głównie zwrotem "potworna babo" i informacją, że owa "baba" o mało nie przejechała dziecka. Tata podał numery rejestracyjne szarego BMW, by nie czuła się bezkarna. Kiedy jego dziecko szło po chodniku, ona jak gdyby nigdy nic wjechała na pobocze i minęła 2-letniego chłopca zaledwie o metr.

- Potworna babo, która jeździsz szarym BMW WPI..., O MAŁO NIE ZABIŁAŚ DZIECKA. 4 listopada około 19:30 jechałaś samochodem po chodniku przy Niemcewicza 7/9 z prędkością co najmniej 30 km na godzinę. Minęłaś o metr idącego PO K..WA CHODNIKU dwuletniego chłopca. TWOJE SZCZĘŚCIE, ŻE GO MINĘŁAŚ. JAKBYŚ GO DOTKNĘŁA TYM ZŁOMEM TO BYM CIĘ Z…BAŁ!!! Musisz być głupia i bezmyślna, jeśli jeździsz w ten sposób. Wyjmij głowę z dupy, zanim zrobisz komuś krzywdę. Zastanów się nad swoim życiem. I cudzym. Ojciec - brzmiała treść "miłej" wiadomości.

Tata dziecka otrzymał odpowiedź - prawdopodobnie od mistrzyni kierownicy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niedługo po zawieszeniu wiadomości pełnej obelg i pisanej w sporym zdenerwowaniu, tata otrzymał odpowiedź. Prawdopodobnie została zawieszona przez kobietę kierującej BMW. Internauci złapali się za głowę, kiedy zaznajomili się z treścią kartki. Autor zdecydowanie pisze, że można jeździć autem po chodniku, ale "tylko góra 10 km/h"!

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

- Szanowny Panie Sąsiedzie, MAŁE DZIECI po ulicy powinno prowadzić się za rękę a nie puszczać wolno! Po chodniku nikt nie jeździ 25 km/h tylko góra 10 km/h, właśnie żeby nikogo nie potrącić. Ale żeby to wiedzieć, trzeba jeździć samochodem a nie rowerem, bo to zupełnie inna perspektywa! Miasto niestety nie buduje PARKINGÓW dla mieszkańców a jest nas coraz więcej. Samochód to nie rower i do domu go nie zabierzemy. Na Niemcewicza nigdy nie było wypadku na chodniku chyba, że z nieostrożnym, szybko jadącym rowerzystą. Poprosimy o trochę wyrozumiałości!!! - brzmiała odpowiedź. Warto wspomnieć, że chodnik nie jest przeznaczony dla aut, a za jazdę po nim można dostać nawet 250 zł mandatu i 5 punktów karnych.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: Facebook

Następny artykuł