Córka pana Marka wróciła z kościoła i pokazała, co dostała po mszy. Zdruzgotany tata od razu pobiegł do świątyni

Córka pana Marka wróciła z kościoła i pokazała, co dostała po mszy. Zdruzgotany tata od razu pobiegł do świątyni Źródło: .

Tata po mszy, na której była jego córka, zauważył, że w posiadaniu dziewczynki znalazło się coś dziwnego. Przyjrzał się temu i zdruzgotany pobiegł do kościoła. Chciał, żeby ktoś mu wyjaśnił, jakim prawem to znalazło się w rękach jego dziecka.

Tata tym razem nie uczestniczył ze swoją córką w nabożeństwie, a gdy mała wróciła do domu, pochwaliła się tym, co dostała pod kościołem. W pierwszej chwili tatę zamurowało, a potem się oburzył i pobiegł pod świątynię, żeby ktoś mu wyjaśnił, czemu takie przedmioty znalazły się w posiadaniu jego córki.

- Pofatygowałem się pod kościół, żeby zapytać się o przyzwoitość takiego postępowania. Dałem się wypowiedzieć drugiej stronie. Pan powiedział, że dziecko musiało sobie samo z koszyka to wyciągnąć, a przecież on nie będzie dzieci bił po rękach, kiedy chcą to sobie wziąć. Moja córka jednak daje słowo, że otrzymała je z ręki - napisał w poście przerażony tata. 

Przerażony tata biegnie pod kościół 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co takiego było w małych rączkach jego córki? Gadżety wyborcze. Pod świdnickim kościołem ustawili się wolontariusze, którzy po mszy wręczali uczestnikom nabożeństwa małe pakunki. Co się znalazło w pakiecie wyborczym? Wizytówka i czekoladka ze znaczkiem niemieckiego euro. 

Na wizytówce znalazła się postać kandydata PiS, który startuje w nadchodzących wyborach. Ireneusz Zysk startuje w tym okręgu z numerem 2., ale dzięki wręczaniu słodyczy dzieciom i wiernym wychodzącym z kościoła, być może liczy na wygraną. 

- Wszystkich wolontariuszy, którzy zgłaszają się do mnie, aby pomóc przy rozdawaniu ulotek, informowałem o braku mojej zgody na prowadzenie agitacji wyborczej na terenie kościelnym - tak odcina się od agitacji pod kościołem Ireneusz Zysk.

Kandydat do parlamentu wypowiedział się również na temat czekoladki z niemieckim znaczkiem euro.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda hitów emitowanych na TVN i Polsacie walczy z nieuleczalną chorobą. Jest coraz gorzej

2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

- Chcę stanowczo powiedzieć, że dołożenie tych cukierków nie było ze mną konsultowane. Było to samowolne działanie jednego z wolontariuszy. Wyrażam głębokie ubolewanie nad zaistniałą sytuacją i pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy mogli poczuć się urażeni - podsumował. 

źródło: facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News