Tragedia rodzinna. 9-latek w jednym momencie stracił tatę i pradziadka

Tragedia rodzinna. 9-latek w jednym momencie stracił tatę i pradziadka Źródło: KWP w Łodzi

Tata i pradziadek 9-letniego chłopca zginęli na miejscu. Malec trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat ostatnich chwil przed tragedią.

Tata pokłócił się ze swoim dziadkiem i celowo doprowadził do eksplozji? Okazuje się, że służby otrzymały niepokojące zgłoszenie, jeszcze nim doszło do zdarzenia. Śledztwo nad rodzinną tragedią wciąż trwa, jednak Polskę już obiegło wiele informacji, które rzucają zupełnie inne światło na całą sprawę. 

Tata i pradziadek 9-latka nie żyją 

W Janówce pod Łodzią doszło do potwornej tragedii. Jak donoszą media, w jednym z domów mieszkalnych doszło do wybuchu gazu. Służby szybko zjawiły się na miejscu i podjęły akcję ratunkową. Budynek uległ całkowitemu zniszczeniu, co nie ułatwiało pracy straży pożarnej, która gasząc pożar starała się uwolnić spod gruz poszkodowanych. 

Dopiero po chwili wydobyto mężczyzn w wieku 28 i 72 lat oraz 9-letniego chłopca. Niestety, ratownicy od razu stwierdzili zgon obu mężczyzn, a po wstępnym opatrzeniu poparzeń malca, przewieziono go do szpitala. Na miejscu zajęli się nim lekarze, którzy po wstępnych oględzinach mogli jednoznacznie stwierdzić, że obrażenia nie są aż tak poważne, a chłopiec już niebawem będzie mógł opuścić szpital. Ciężko jednak w pełni cieszyć się z losu 9-latka, który stracił ojca i pradziadka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzinna tragedia nie była przypadkiem? 

Choć śledztwo dopiero zostało wszczęte, w mediach już pojawiło się wiele informacji na temat tego, co wydarzyło się chwilę przed wybuchem. Okazuje się, że niewiele wcześniej policja otrzymała zgłoszenie do agresywnego mężczyzny, którym miał być 28-latek. Ponoć między nim a dziadkiem doszło do karczemnej awantury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

- Natychmiast wysłaliśmy na miejsce patrol, który dotarł chwilę po wybuchu. Jak się okazało mężczyzna wszedł do garażu, gdzie odkręcił butlę gazową i doprowadził do wybuchu. Niestety, ucierpiał nie tylko garaż, ale cały budynek - mówi podkom. Aneta Sobieraj z KWP w Łodzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł