Tata usłyszał krzyk 3-latki. Widok, który ujrzał po wbiegnięciu do pokoju będzie miał przed oczami do końca życia

Tata usłyszał krzyk 3-latki. Widok, który ujrzał po wbiegnięciu do pokoju będzie miał przed oczami do końca życia Źródło: Screen The Sun

Tata, słysząc krzyk swojej małej, ukochanej córki, spodziewał się raczej tego, że 3-latka o coś się uderzyła lub coś ją bardzo zabolało. Sytuacja niestety okazała się dużo bardziej poważna. Rodzinę spotkała ogromna tragedia.

Tata uchyliłby nieba swojej ukochanej córeczce. Zawsze o nią dbał i spełniał każde jej najmniejsze marzenie. Nawet w najgorszych snach nie spodziewał się, że taki dramat spotka jego rodzinę - najbardziej bał się o swoją wrażliwą żonę. Gdy usłyszał krzyk, nawet nie przypuszczał, że jego oczom ukaże się coś tak potwornego. 

Tata stał się świadkiem przerażającej sytuacji w pokoju małej Josephine

8 grudnia w domu państwa Bulubenchi w hrabstwie Clinton w USA mijał leniwie i bez większych rewelacji. Dzieci zadowolone po niedawnych Mikołajkach były zajęte zabawą i prześcigały się w pomysłach, co takiego dostaną pod choinkę. Gwar był niemały, ponieważ tytułowa 3-latka miała aż ośmioro rodzeństwa.

Beni Bulubenchi w pewnym momencie usłyszał przeraźliwy krzyk z elektronicznej niani. Nigdy nie słyszał, żeby jego dziecko wydało tak mrożący krew w żyłach dźwięk. Rzucił wszystko i natychmiast wbiegł do pokoju małej Josephine. Gdy zobaczył, co się dzieje w pomieszczeniu, mało nie zemdlał. Starał się zachować resztki racjonalnego myślenia, lecz jego ukochana 3-latka leżała w kałuży krwi z podciętym gardłem, a obok niej stał szwagier Beniego.

Dziewczynka trafiła do szpitala - wszyscy mieli nadzieję, że Josephine wyjdzie z tego cało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córce poderżnięto gardło w obecności czwórki jej rodzeństwa, które w tym samym momencie przebywało w pokoju. Ich wujek, 33-letni Emmanuel Flutur, jak gdyby nigdy nic wszedł do środka z nożem, złapał Josephine i mocno poderżnął jej gardło. Cały pokój, meble, dywan oraz ściany były we krwi. Tata biednej dziewczynki próbował obezwładnić szwagra, ale sam został ranny. Krótko potem na miejscu zjawiła się policja i karetka pogotowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Emmanuel w chwili zatrzymania był niezwykle agresywny i próbował nawet ranić i bić policjantów. Mężczyzna, który z zimną krwią zamordował córkę swojego krewnego, nie potrafił określić, dlaczego tak postąpił. Został natychmiast aresztowany. Josephine została przewieziona do szpitala, ponieważ jeszcze żyła i były szanse na uratowanie jej życia. Niestety, na drugi dzień przestało bić jej serce.

- To była taka cudowna i przyjazna rodzina - mama, dzieci i tata. Widziałam, jak bawili się na podwórku. Pęka mi serce. Nie mogę pojąć, jak można zrobić coś takiego - opowiadała po wszystkim zdruzgotana sąsiadka pary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę
  4. Nie zauważył, że syn umierał, bo wolał pracować. Po wszystkim napisał przejmujący list do wszystkich rodziców
  5. Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News