29-letnia Anastazja to córka Cezarego Pazury. Odziedziczyła urodę po ojcu, jest tajemniczą kobietą

29-letnia Anastazja to córka Cezarego Pazury. Odziedziczyła urodę po ojcu, jest tajemniczą kobietą Źródło: Instagram/Cezary Pazura

Tata Anastazji wychowywał ją zupełnie sam. Nie miał wyboru - z dnia na dzień zostawiła go kochająca żona, która z niezrozumiałych wówczas dla Cezarego Pazury przyczyn postanowiła porzucić aktora. Zrzekła się wtedy także praw do opieki nad dzieckiem. Od tamtej druzgocącej chwili minęło przeszło 25 lat. W międzyczasie córka Cezarego Pazury zdążyła dorosnąć, a dzisiaj zadziwia swoją urodą. Jak wygląda?

Tata wychowywał swoją córkę samotnie. Żona Żaneta zostawiła Cezarego Pazurę z dzieckiem i odeszła. Aktor był zupełnie tym faktem zrozpaczony. Jak mówił wówczas w wywiadach - chciał nawet popełnić samobójstwo. Szczęście, że miał wtedy u boku oddanego przyjaciela, który, jak twierdzi, ocalił jego życie.

 - Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko - wyznał.

To niebywale traumatyczne wydarzenie dla Cezarego Pazury miało miejsce w 1994 roku. Dzisiaj córeczka Anastazja, najstarsze dziecko aktora, ma 29 lat. Jak wygląda? Internauci twierdzą, że jest podobna do ojca.

Tata jest dumny ze swojej córki. Cezary Pazura bardzo wspiera Anastazję

Anastazja Pazura ma dzisiaj 29 lat. Matka Żaneta - pierwsza żona Cezarego Pazury - zostawiła ją w 1994 roku, gdy miała zaledwie 4 lata. Wówczas jej tata pozostał jedynym prawnym opiekunem. Choć nie było łatwo - wykonał zadanie najlepiej, jak potrafił. Dzięki jego pracy Anastazja Pazura wyrosła na piękną kobietę, którą podziwiają widzowie serialowych ról, w które się wciela. Anastazja grała m.in. w "Barwach szczęścia", a także w "Na dobre i na złe".

"Koledzy mówią, że jest zdolna"

Trzy lata temu razem z córką Cezary Pazura wystąpił w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie wyznał, że dzisiaj, choć jego córka jest już w pełni dojrzałą i niezależną osobą, nadal wspiera ją. Jest także bardzo dumny z jej osiągnięć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - [Anastazja - przyp. red.] jest absolutnie dojrzała, (...) bardziej niż jej rówieśnicy - mówił w "PNŚ" Cezary Pazura.

Jak wyznał - nie chce oceniać talentu swojej córki, ponieważ byłby w tym subiektywny. Stwierdził natomiast, że jego koledzy z branży widzą w Anastazji talent.

 - [Mówią - przyp. red.], że ona jest zdolna - dodał w studiu TVP.

Anastazja jest zdaniem internautów bardzo piękna.

Fot. screen/TVP/"Pytanie na śniadanie"

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Księżnej Kate! Teraz każda kobieta chce tego używać
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  6. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News