8-letni Tomuś umierał bardzo powoli. Ojciec okrutnie go poniżał

8-letni Tomuś umierał bardzo powoli. Ojciec okrutnie go poniżał Źródło: Unsplash / Kat J

Tata znęcał się nad 8-letnim synkiem. Ojciec, który powinien się o niego troszczyć, zapewnił mu powolną śmierć. Ta historia jest wstrząsająca.

Tata powinien być troskliwą osobą wprowadzającą swoje dzieci w życie. Ojciec 8-latka zrobił rzecz straszną. Zgotował synowi prawdziwe piekło. Chłopiec umarł z powodu wycieńczenia i hipotermii. 

Tata oprawca

Chłopiec nie miał lekkiego życia. Nie dość, że cierpiał na autyzm, to jego tata okazał się pozbawionym emocji sadystycznym potworem. Prokuratura prowadząca sprawę ujawniła okropne fakty na temat śmierci 8-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

40-letni mężczyzna z New Jersey pracował jako stróż prawa. Po rozwodzie z matką swoich dzieci, która była Polką, znacząco utrudniał jej z nimi kontakt. Na tyle, że do czasu tragicznych wydarzeń nie widziała ich od kilku miesięcy, Mężczyzna nastawiał dzieci przeciwko swojej matce, a sam rozpoczął życie z nową kobietą. 

Dzieci były poddawane torturom 

8-latek wraz ze swoim bratem często przychodzili do szkoły brudni, zmęczeni i głodni. Byli wygłodniali do tego stopnia, że pożywienia poszukiwali nawet wśród śmieci. Na ich ciałach widoczne były siniaki. Sprawa została zgłoszona przez władze szkoły do sądu, jednak została umorzona. Późniejsze śledztwo prokuratury wykazało, że dzieci przychodziły do szkoły w pieluchach. Jednak to nie wszystkie okropieństwa, jakie przygotował dla nich tata.

Stręczyciel gnębił dzieci wraz ze swoją nową partnerką. Śledztwo wykazało, że ojciec w wiadomościach tekstowych wysyłanych do kobiety, o swoich dzieciach wyrażał się w niezwykle poniżający sposób. Wyzwiska były na porządku dziennym. Razem drwili z umęczonego 8-latka. Kazano mu wraz z bratem spać w garażu bez zabawek. Nie było tam też żadnego posłania lub koca. Tylko zimna podłoga. Zakazywano im również korzystania z toalety. W przypadku popuszczenia dzieci były surowo karane. Przetrzymywanie dzieci w nieogrzewanym garażu musiało źle się skończyć.

 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Trwa akcja służb na południu Polski, niezbędna ewakuacja. Nie jest dobrze

Tragedia była już nieunikniona. Do chłopca wezwano karetkę. Zadzwonili po nią sami sprawcy. Na wieść o jego śmierci niewzruszony ojciec miał stwierdzić, że nie robi to na nim żadnego wrażenia. Mężczyzna wraz z partnerką trafili do aresztu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News