Zobaczył na podglądzie z kamery, co przedszkolanka wyprawia z jego córką. Tak się zagotował, że puściły wszelkie hamulce

Zobaczył na podglądzie z kamery, co przedszkolanka wyprawia z jego córką. Tak się zagotował, że puściły wszelkie hamulce Źródło: youtube.com

Tata odprowadził do przedszkola swoją małą córkę, która od kilku tygodni zachowywała się podejrzanie. Dziecko, do tej pory wesołe, stało się smutne i ciche. Na poglądzie z kamery w przedszkolu mężczyzna zobaczył jednak takie sceny, że aż się zagotował.

Tata od kilku dni martwił się stanem swojej córki. Pan Li, który wysłuchiwał codziennie płaczu swojego dziecka w trakcie drogi do przedszkola Qinghuamiao, w prowincji Hunan w Chinach, zaczął mieć podejrzenia, że w placówce dzieje się coś złego. Dzięki monitoringowi na portierni zauważył, że jego obawy o dziecko nie były bezpodstawne. Bardzo zdenerwowany mężczyzna wpadł do sali lekcyjnej i wymierzył sprawiedliwość podłej przedszkolance.

Tata wpadł w szał. Wszystko przez zachowanie przedszkolanki

Kiedy mężczyzna odprowadził swoje dziecko do przedszkola, postanowił pójść na portiernię, na której zamontowane były kamery monitoringu. Pod nieobecność strażnika obejrzał nagranie z klasy swojej córki i to, co ujrzał, na zawsze zmieniło jego postrzeganie placówki przedszkolnej.

Jak się okazało, jego córeczka była gnębiona przed nauczycielkę, która przemocą próbowała wymusić na dziecku realizację niektórych poleceń. Ojciec sam widział, jak nauczycielka próbuje uderzyć bambusowym kijem jego córkę za to, że nie chciała założyć mundurka. Kiedy mężczyzna to zobaczył, z impetem wpadł do klasy i przy innych nauczycielkach i dzieciach zaczął policzkować i kopać agresywną nauczycielkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do przedszkola musiała przyjechać policja

Aby rozdzielić ojca i przedszkolankę, potrzebny był patrol policji. Mężczyzna wyznał, że nie żałuje swojego występku, gdyż nauczycielka jego córki nie potrafiła się zdobyć nawet na drobne przeprosiny.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Nie chciała przeprosić. Nie obchodziło ją to, że może stracić pracę. Jej nastawienie było podłe. Nie mogę się na coś takiego godzić. Przyjmuję konsekwencje swojego zachowania z pokorą, ale ta kobieta musi odpowiedzieć za swoje czyny - powiedział.

Ojciec dziewczynki został skazany przez sąd za swój akt agresji na tydzień kary w więzieniu i grzywnę w wysokości 28 dolarów amerykańskich. Opiekunka dziecka została pozbawiona pracy, spędzi za kratkami 12 lat i została obciążona koniecznością zapłacenia 71 dolarów grzywny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News