Sąsiedzi usłyszeli dziwny hałas. Po kilku godzinach było wiadomo, jak straszną rzecz młodemu chłopakowi zrobił tata z młodszym bratem

Sąsiedzi usłyszeli dziwny hałas. Po kilku godzinach było wiadomo, jak straszną rzecz młodemu chłopakowi zrobił tata z młodszym bratem Źródło: youtube.com/ Force123ism

Tata zrobił coś okrutnego. W nocy 2 listopada doszło do wielkiej awantury w jednym z ursynowskich mieszkań. Mieszkańcy bloku zostali obudzeni przez głośny hałas dochodzący z lokalu, w którym 47-latek mieszkał z dwoma synami. Po kilku godzinach było już wiadomo, jaka tragedia miała tam miejsce.

Tata mieszkał w bloku ze swoimi dwoma synami - 27-letnim Sebastianem K i 22-letnim Kamilem K. Mężczyźni dogadywali się dość dobrze, a tak przynajmniej było do 2 listopada. Tuż po Wszystkich Świętych, głowa domu 47-letni Mirosław K. zdecydował się z młodszym synem na zrobienie czegoś strasznego.

Tata wymierzył karę synowi, bo ten nie dogadywał się z bratem

Według ustaleń medialnych, w domu K. doszło do mrożącej krew w żyłach awantury o dogadywanie się między członkami rodziny, w trakcie której ojciec wraz z młodszym synem powalili na ziemię Sebastiana i zaczęli go bić i dusić. Sąsiedzi zawiadomili policję w nocy, będąc przekonanymi, że w mieszkaniu wynajmowanym przez trzech mężczyzn dzieje się coś złego.

- Tak jakby ktoś wziął jakieś krzesło i rzucał nim o podłogę. Było już późno, więc mnie te odgłosy obudziły. Przyjechała policja, ale chwilę później odjechała – mówi sąsiadka, która wezwała policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąsiedzi nie wierzą w to, co się stało

Śmierć Sebastiana K jest wielkim szokiem dla jego znajomych. Sam zmarły był osobą powszechnie lubianą, która nie sprawiała żadnych problemów i dobrze dogadywała się z bratem.

- Sebek i Kamil nie mieszkali razem, byli przyrodnimi braćmi, ale mieli raczej dobre relacje. Z tym ojcem też się podobno jakoś dogadywał. Nie wiem, czy byliby zdolni go zabić. Ale jeśli to zrobili, to mam nadzieję, że odpowiedzą za to – nie kryje emocji Michał - mówi jeden z przyjaciół zmarłego mężczyzny

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Z kolei matka mordercy mówi, że jej syn nie mógł zabić swojego dziecka.

- On nikogo nie zabił. Jak go zatrzymali, to dzwonił do mnie i tłumaczył mi, że spał wtedy, że chłopaki się wcześniej pobili – relacjonuje rozmowę z synem Janina K.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Super Express

Następny artykuł