Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę

Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę Źródło: .

Tata ma wielką odpowiedzialność, uczestnicząc przy wychowaniu dziecka. W dzisiejszych czasach coraz młodsze osoby zostają rodzicami. Ten chłopak stał się najmłodszym ojcem, który dopiero po jakimś czasie poznał prawdę. Wtedy też jego życie zmieniło się jeszcze bardziej.

Tata, mama i dziecko, albo najlepiej dwoje, tworzą podstawową komórkę społeczeństwa czyli rodzinę. Wspólnie wychowują pociechy, dając im szansę na poznanie świata i odnalezienie się w otaczającej rzeczywistości. Większość ludzi właśnie w rodzinie dowiaduje się pierwszych zasad życia, uczy się patrzeć na świat w podobny sposób co rodzice. Niestety jakie wartości może przekazać dziecku rodzic, który sam ledwo zdążył dorosnąć?

Temat dzieci, które same mają dzieci wydaje się przerażający. Dzisiaj coraz młodsze osoby zostają rodzicami. Wszyscy słyszeli historie o najmłodszej mamie, która urodziła pierwsze dziecko mając zaledwie 5 lat. A w jakim wieku jest najmłodszy ojciec?

Najmłodszy tata świata sam był dzieckiem w momencie, kiedy jego pierwsza pociecha przyszła na świat

W Polsce ten rekord należy do warszawiaka, któremu w 1996 roku urodziła się pociecha, a sam miał wtedy niecałe 15 lat. Jednak tytuł najmłodszego ojca na świecie należy do chłopaka z Wielkiej Brytanii. Jego historia jest niezwykle przejmująca bo jego życie w jednej chwili zmieniło się nie do poznania.

Alfie Patten razem ze swoją dziewczyną spodziewali się dziecka. Chłopak miał w tym czasie 13 lat. Bardzo cieszył się ze zbliżającego się porodu swojej partnerki, którą bardzo kochał. Nie mógł niestety wiedzieć, że dziewczyna okrutnie go oszukała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po porodzie zostały wykonane testy DNA, w których wyszła na jaw prawda. Okazało się, że "najmłodszy ojciec świata" wcale nim nie jest. Dziecko nie było jego. Tatą był jego kolega z klasy, który wtedy przejął jego rekord. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Najstarszy mężczyzna, który został ojcem to Hindus Ramjit Raghou. W momencie narodzin swojego dziecka w 2011 roku miał 94 lata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Podłe zdjęcia wyszły na jaw. Magda Gessler nie chciała, żeby kiedykolwiek ujrzały światło dzienne
  4. Dramatyczny apel Anny Przybylskiej chwilę przed śmiercią. Błagała, żeby natychmiast przestali, to było okrutne
  5. Mama prowadziła auto i nie rozumiała co się dzieje. Kiedy policjanci spojrzeli do środka, zareagowali w ciągu sekund

źródło: dziennik łodzki

Następny artykuł