Po desperackim pościgu policja wreszcie zatrzymała auto. Gdy zajrzeli do środka, ich oczy zaszkliły się

Po desperackim pościgu policja wreszcie zatrzymała auto. Gdy zajrzeli do środka, ich oczy zaszkliły się Źródło: flickr/piotr_drabik/

Tata, którego ścigała policja, ostatecznie został schwytany. Już po kilku minutach od zatrzymania, funkcjonariusze dokonali potwornego odkrycia. Ich oczy się zaszkliły, gdy poznali całą, wstrząsającą prawdę.

Pijany tata, poruszając się po całej szerokości drogi, a niekiedy nawet wjeżdżając na chodnik, starał się zbiec przed policjantami, którzy usiłowali go zatrzymać. Gdy wreszcie desperacki pościg dobiegł końca, funkcjonariusze zajrzeli do środka pojazdu, gdzie zauważyli coś potwornego. Mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany, a przeciwko niemu toczy się postępowanie. Jak się okazuje, nie jest on jedynym, który trafił w ręce stróży prawa.  

Desperacki pościg policji. Gdy mundurowi zajrzeli do środka auta, ich oczy zaszkliły się 

Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie prowadzącym samochód pod wpływem alkoholu. Od razu ruszyli w pościg za 25-letnim kierowcą. Interwencja wymagała zaangażowania aż kilku patroli, które przez dłuższą chwile dawały sprawcy wyraźne nakazy zatrzymania się, jednak ten ignorował je.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyznę ostatecznie udało się zatrzymać w Tarnowskich Górach w województwie śląskim. Mundurowi od razu ruszyli w stronę auta 25-latka, gdzie ukazał im się wstrząsający widok. Na tylnym siedzeniu siedziały dzieci w wieku 3 i 6 lat, które zanosiły się od płaczu. Policjanci zatrzymali 25-latka i poddali go badaniom na obecność alkoholu we krwi, które wykazały 2,5 promila. Z przerażonymi maluchami udali się do ich domu, by oddać je w ręce matki. 

Tata trafił do aresztu. Wsparcia nie znaleziono nawet u matki 

Już po przybyciu na miejsce okazało, że matka dzieci również jest w stanie nietrzeźwym. Alkomat wykazał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi byli pewni, że pociechy nie mogą zostać pod jej opieką, dlatego przekazano je w ręce najbliższych członków rodziny. Kobieta również została zatrzymana. 

Dzisiaj grzeje:

  1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
  2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Wiadomo, ze przeciwko 25-latkowi toczy się postępowanie. Za prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia własnych dzieci, grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Z przekazywanych informacji wynika, że sprawą matki zajmuje się sąd rodzinny. Niewykluczone, że po zakończeniu procesu straci prawa rodzicielskie, a pociechy trafią do rodziny zastępczej lub pod stałą opiekę jednego z bliskich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Polsat informuje o brutalnej śmierci mężczyzny. Spuchnięty konał w męczarniach
  4. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  5. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News