Nie żyje tata i jego 9-miesięczna córka. Tragiczna śmierć na miejscu, nie mieli szans

Nie żyje tata i jego 9-miesięczna córka. Tragiczna śmierć na miejscu, nie mieli szans Źródło: fot. Policja Śląska

Tata i jego 9-miesięczna córeczka zginęli w tragicznym wypadku, jaki miał miejsce w jednym z polskich miast. Policja nadal ustala przebieg całego zdarzenia.

W tragicznym wypadku w Raciborzu zginął tata wraz ze swoją 9-miesięczną córeczką. Służby ratunkowe przez kilka godzin próbowały przywrócić ich funkcje życiowe, ale starania lekarzy ostatecznie spełzły na niczym. Do wypadku doszło na ulicy Kozielskiej w Raciborzu. Autem osobowym jechało łącznie 5 osób, z czego dwie dorosłe i trójka dzieci.

W całym zdarzeniu brał udział również autobus należący do komunikacji miejskiej, w którym znajdowało się 9 osób. Wypadek miał miejsce około godziny 15. Policja cały czas bada okoliczności zdarzenia, jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że to samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, wyjeżdżając naprzeciw autobusu.

Tata i córka zginęli na miejscu

Niestety obrażenia, jakie otrzymała 9-miesięczna dziewczynka i jej tata były na tyle poważne, że zginęli na miejscu. Nawet mimo udzielenia profesjonalnej pomocy medycznej nie udało się ich przywrócić do życia. W wypadku ucierpieli również pozostali pasażerowie samochodu marki opel, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

 - Mimo kilkugodzinnej reanimacji nie udało się ich uratować. Obrażenia odniosło również czterech pasażerów busa oraz pozostali pasażerowie osobówki - mówił komisarz Mirosław Szymański Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Pomocy, wymagali także pasażerowie autobusu. Łącznie do szpitala przetransportowano 7 osób. Wy wyniku wypadku droga DK 45 przez kilka godzin była całkowicie nieprzejezdna, a w całej akcji brały udział 2 helikoptery ratunkowe, 12 strażackich zastępów oraz kilka karetek pogotowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz całą sprawą zajmuje się policja oraz prokuratura, ponieważ cały czas nie jest do końca znany przebieg tego tragicznego wypadku. Nawet jeżeli aktualne podejrzenia potwierdzą się, to nadal trzeba będzie jeszcze wyjaśnić, dlaczego kierowca samochodu osobowego zjechał ze swojego pasa ruchu.

Dodatkowo jak na razie nieznany jest stan pozostałych uczestników wypadku, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Nie wykluczone, że liczba ofiar tej tragedii może jeszcze wzrosnąć. Miejmy jednak nadzieję, że poszkodowani szybko wrócą do zdrowia i opuszczą mury szpitala, w którym teraz się znaleźli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Tragiczne informacje TVP z samego rana. Potwierdzono ofiarę śmiertelną akcji ratunkowej, wprowadzono trzydniową żałobę
  4. Marlena straciła męża przez raka. Gdy przyszła na jego pogrzeb usłyszała od teściowej najbardziej bolesne słowa
  5. Słowa prawnika matki śp. Kristiny rozrywają serca. Osobisty dramat zmienił jego podejście do mordercy
  6. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News