"Sukienka wyglądająca jak folia opinająca parówkę". Ostre słowa ojca o ubraniach córki zwalają z nóg

"Sukienka wyglądająca jak folia opinająca parówkę". Ostre słowa ojca o ubraniach córki zwalają z nóg Źródło: Pixabay/Katy Allison

Tata ostro skrytykował sposób ubierania się swojej córki. Styl 19-latki budzi w nim wiele wątpliwości i ten nie ma oporów, aby w ostrych słowach powiedzieć, co myśli o jej ubraniach. Ma sporo zastrzeżeń.

Tata jednej z nastoletnich dziewczyn ostro skomentował sposób ubierania się swojej córki i całej młodzieży. Nie przebiera w słowach, krytykując to, co z chęcią młode dziewczyny zakładają na co dzień. 

Tata wie najlepiej co powinna zakładać jego córka

Nie od dziś wiadomo, że nie każdy rodzic nadąża za ciągle zmieniającą się modą i akceptuje to, co teraz powinno się nosić. Konflikt na temat ubioru pojawia się niemal w każdym pokoleniu i ma na to praktycznie żadnej rady. Obie strony powinny ze sobą porozmawiać i wytłumaczyć swoje racji. Jeśli to nie pomoże trzeba iść na kompromis lub po prostu przeczekać.

Ojciec jednej z 19-letnich dziewczyn niedawno opublikował swoje przemyślenia na ten temat. Nie zostawia suchej nitki na stylu ubierania się córki. Jego zdaniem stroje, które zakłada są nieodpowiednie nie tylko dla niej, ale także dla każdej kobiety. 

- Strasznie się pieklę, kiedy dekolt jest tak głęboki, że odsłania miseczki jej biustonosza. Albo plecy są tak wycięte, że widoczne są ramiączka stanika. Nie pamiętam już, ile razy musiałem wypowiadać zdanie: ubrałaś się jak na plażę, a miasto to nie molo w Sopocie. Jej zdaniem oczywiście przesadzam i próbuję zrobić z niej zakonnicę - skarży się rodzic.

Zauważa też, ze nie jest bardzo wymagający i rozumie modę, ale to, co zakłada na siebie jego córka, to już przesada.

- Nie oczekuję, że moja córka będzie chodziła w luźnych workach, ale są jakieś granice dobrego smaku. Sukienka wyglądająca jak folia opinająca parówkę jest po prostu niestosowna. Jeśli gdzieś pasuje, to chyba do klubu nocnego. A wolałbym, żeby nie bywała w takich miejscach - dodaje rodzic. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec córka nieustannie sprzeczają się o wygląd dziewczyny

Naturalnie dziewczyna nie zgadza się ze zdaniem ojca i próbuje na wszelkie sposoby walczyć z jego przekonaniami. Często przykrywa swoje stroje kurtkami czy sweterkami, albo próbuje przemknąć się niezauważona. Czasem otwarcie kłóci się z ojcem 

- Riposta jest zawsze jedna: ty nic nie rozumiesz i zachowujesz się jak stary dziadek. Nie robi to na mnie wielkiego wrażenia, bo to wynika z mojej troski

Wychodzi na to, że ojciec z córką nie dojdą do porozumienia. Nastolatka i tak będzie próbowała ubierać się tak jak chce. Zmartwiony rodzic będzie narzekał dopóki młodzieńczy bunt nie minie, a dziewczyna nie zmieni swojego stylu na spokojniejszy. 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej

  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu