Umiera na oczach małego synka. Idąc spać, nie wie, czy rano się obudzi. Łukasz pilnie apeluje o pomoc

Umiera na oczach małego synka. Idąc spać, nie wie, czy rano się obudzi. Łukasz pilnie apeluje o pomoc Źródło: siepomaga / lukasz-malik

Tata chłopczyka codziennie walczy o życie. Jest załamany tym, że jego syn musi być świadkiem bolesnej walki o zdrowie, której się podjął. Mężczyzna zaapelował o pomoc.

Tata nie chce, by jego syn dorastał bez niego. Łukasz jest załamany, codziennie umiera na oczach chłopca. Mężczyzna w sposób dramatyczny zaapelował o pomoc, nie chce, by jego dziecko wychowywało się bez ojca, tak jak on. Potrzebuje pieniędzy na drogie leczenie, choroba codziennie obiera mu siły.

Tata zaapelował o pomoc, nie chce zostawiać syna

Młody mężczyzna jest chory na nowotwór. 25-latek jest ojcem 5-letniego Alana. Chłopiec codziennie obserwuje jego zmagania z okropną chorobą. Łukasz jest załamany, nie chce osierocić swojego syna. Sam stracił ojca w młodym wieku, więc wie, jak trudno wychowywać się bez taty. Zdesperowany mężczyzna zaapelował o pomoc.

- W styczniu 2018 roku wykryto u mnie rzadki nowotwór tkanek miękkich z przerzutami do płuc. Wychowałem się bez taty, który odszedł zbyt szybko i nie chcę, by i mój syn doświadczył podobnego bólu. Od kiedy wiem, że wykryto u mnie nowotwór, każdy dzień to strach, boję się o to, co będzie dalej - napisał Łukasz.

Tata potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

25-latek ma za sobą długie leczenie. Przeszedł 18 chemioterapii i 34 radioterapie, jednak żadne z nich nie przyniosło spodziewanego efektu. Mężczyzna nie poddaje się jednak i wciąż walczy o życie dla swojego syna.

- Póki co moje życie to szpitale i ciągłe zmartwienia o to, co przyniesie jutro, czy rano się obudzę. Żyję w ciągłym strachu - od badań do badań, obawiając się, czy nie ma kolejnych przerzutów, czy nowotwór nie rozsiał się na kolejne organy, czy leczenie w ogóle coś dało - kontynuuje Łukasz.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Na specjalistyczne leczenie w Niemczech potrzebuje 80 tysięcy euro. Sam nie jest w stanie zapłacić takiej kwoty, dlatego założył zbiórkę na platformie "siepomaga" i poprosił o pomoc do internautów. 

- Z całego serca proszę o pomoc w walce o życie. Nie chcę umierać! Mam dla kogo żyć - zaapelował chory 25-latek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

źródło: siepomaga

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News