Tata spił się podczas kolacji z synem. Przypadkiem ujawnił swoje podboje łóżkowe z jego koleżankami

Tata spił się podczas kolacji z synem. Przypadkiem ujawnił swoje podboje łóżkowe z jego koleżankami Źródło: Pxhere/CC0 Public Domain

Tata tak bardzo upił się podczas kolacji ze swoim synem, że przez przypadek opowiedział o swoich łóżkowych podbojach z jego koleżankami. Chłopak był zażenowany całą sytuacją, w którą aż ciężko mu było uwierzyć.

Tata tego chłopaka zdecydowanie nie potrafi trzymać języka za zębami po alkoholu. Po kilku piwach mężczyzna otworzył się przed swoim synem na tyle, że zdradził mu kilka sekretów ze swojego życia erotycznego. Jak się niestety okazało, chodziło o koleżanki chłopaka. 

Tata zaprosił syna na kolację

To miał być miły wieczór spędzony w męskim gronie. Tata postanowił spędzić trochę czasu ze swoim synem i zaprosił go na kolację do pobliskiej knajpy. Wszystko zapowiadało się wyjątkowo sympatycznie, jednak opowieści ojca zupełnie nie spodobały się jego synowi. Temat życia erotycznego taty przeraził młodego chłopaka

Mężczyzna do kolacji postanowił zamówić sobie alkohol. Niestety z każdą kolejną chwilą tata młodego chłopaka coraz bardziej się upijał, aż pewnym momencie był kompletnie pijany. Taki stan zdecydowanie wpływa na rozwiązłość języka. Tak też stało się i w tym przypadku. Mężczyzna zdecydował się opowiedzieć swojemu synowi o swoich sprawach łóżkowych. 

Mężczyzna otwarcie stwierdził, że koleżanki w wieku jego syna są łatwe i nietrudno zaciągnąć je do łóżka. Zabrzmiało to niesamowicie dwuznacznie i lubieżnie. Chłopakowi z pewnością zrobiło się niesamowicie głupio i nic dziwnego, że nawet nie wiedział, co ma odpowiedzieć swojemu tacie. Ciężko słuchać o życiu erotycznym własnego ojca. Nastolatek postanowił podzielić się swoją historią na portalu społecznościowym "Facebook" . Wiele osób zamieściło prześmiewcze komentarze. 

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

- Nie bez powodu zaprosił Cię na obiad - skomentował jeden z internautów. 

- A czemu mamy też nie zaprosił? - zapytał kolejny komentujący. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

- No to ucz się, ucz. Darmowe porady masz - skomentował ironicznie kolejny z obserwatorów. 

Jak widać sytuacja nastolatka zdecydowanie była nie do pozazdroszczenia. Na pewno niejedna osoba na jego miejscu czułaby się niesamowicie niekomfortowo. Miejmy nadzieję, że gdy ojciec wytrzeźwiał, to szybko zrozumiał swoją małą, pijacką wpadkę.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Mama Magdy Gessler znęcała się nad nią w dzieciństwie. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda tak długo milczała
  3. Dramatyczny apel Anny Przybylskiej chwilę przed śmiercią. Błagała, żeby natychmiast przestali, to było okrutne
  4. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali"
  5. Podłe zdjęcia wyszły na jaw. Magda Gessler nie chciała, żeby kiedykolwiek ujrzały światło dzienne

źródło: Anonimowe Wyznania

Następny artykuł